دانلود ترینر بازی Shadows Awakening (سایه‌ها: بیداری)

دانلود ترینر بازی Shadows Awakening (سایه‌ها: بیداری)

ترینر بازی Shadows Awakening (سایه‌ها: بیداری)
نسخه MrAntiFun


خلاصه بازی
Shadows Awakening ساخته‌ی Games Farm یک بازی در سبک نقش‌آفرینی است که Kalypso Media Digital Ltd آن را منتشر کرد. دوربین بازی شبیه بازی‌هایی مثل Diablo است و خشونت به وضوح در بازی حس می‌شود. این بازی گیم‌پلی و داستان خاص خود را دارد و سایت Gamespot تمجید زیادی از این دو بخش کرده است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بازی، توانایی تغییر بین دو دنیای موازی است که در بازی قرار داده شده است. یکی از این دنیاها توسط شیاطین تسخیر شده است و دیگری محل زندگی فناپذیرانی مثل انسان‌ها است؛ Shadow realm و Mortal realm.

بازی Shadows Awakening یک بازی ماجرایی جدید از سه گانه‌ی Heretic Kingdoms است. زمانی که اعضای شورای مخفی Penta Nera به قتل رسیدند، روح آنها توسط Devourer ها خورده شد. Devourer ها موجودات شیطانی هستند که می‌توانند حافظه و رفتار موجودی که خورده‌اند را جذب کنند و آن را به عنوان یک خدمت‌کار برای خود، دارای حالت فیزیکی کنند. با زنده شدن دوباره‌ی Penta Nera توسط Devourer ها، شورای شیطانی شده به دنبال به دست آوردن راز فناناپذیری در Mortal realm هستند که هیچ چیز آنها را برای به دست آوردن فناناپذیری متوقف نمی‌کند.

شما در نقش یک موجود شیطانی از نوع Devourer هستید که از Shadow realm احضار شده است تا روح قهرمانانی که مرده‌اند را جذب کند. داستان بازی پیچ و خم‌های خود را دارد و انتخاب‌های زیادی را در مقابل شما قرار می‌دهد تا هرگونه که دوست داشتید بتوانید داستان بازی را جلو ببرید. شما در طول بازی روح قهرمانان زیادی را جذب خواهید کرد و می‌توانید در نقش‌های متنوعی به تجربه‌ی بازی بپردازید. سوال بزرگی که در حین بازی باید از خود بپرسید این است که آیا این شما به عنوان Devourer هستید که به این قهرمان‌ها دستور می‌دهید یا روح این قهرمانان بزرگ است که این در حال هدایت این Devourer هستند؟ شما مسیر داستانی خود را با جواب دادن به این سوال نتخاب خواهید کرد و نجات دادن دنیا یا نابودی آن، به طور کامل در اختیار شما است. با توجه به اینکه Devourer داستان می‌تواند روح‌های زیادی را جذب کند و به آنها تبدیل شود، تنوع بسیار بالایی در گیم‌پلی بازی به وجود می‌آید چراکه هر قهرمان قدرت‌های مخصوص خود را دارد. داستان بازی بسیار غنی و زیبا است که مانع خسته شدن شما می‌شود و یک تجربه‌ی ناب و فراموش نشدنی را به ارمغان می‌آورد. گرافیک بازی نیز بسیار چشم‌نواز و زیبا است و تنوع بالای محیط‌های بازی در کنار طراحی خاص و زیبای شخصیت‌ها، یک تجربه‌ی جذاب را به شما ارائه می‌دهد.

اگر از طرفداران یک بازی RPG با داستانی قوی هستید، Shadows: Awakening در کنار این موارد یک گیم‌پلی قدرتمند و متفاوت را نیز به شما ارائه می‌دهد و می‌تواند برای مدت طولانی شما را سرگرم کند.

راهنمای عمومی ترینرها (حتما این بخش را مطالعه کنید)
- اگر نمی‌دانید ترینر چیست، «این لینک» را بخوانید.


- روی نام فایل اکثر ترینرهایی که برای دانلود قرار دادیم، نسخه‌ی بازی نیز بعد از نام بازی و علامت v نوشته شده است؛ برای مثال v1.0؛ لذا ممکن است در نسخه‌های جدیدترِ آن بازی و یا بعضی مواقع در نسخه‌های قدیمی‌تر، ترینر کار نکرده و باعث بروز مشکلاتی شود.


روش استفاده از ترینرها:
- فایل ترینر مورد نظر را از انتهای مطلب دانلود کرده و پس از خارج نمودن آن از حالت فشرده، فایل اجرایی که پسوند EXE دارد را به محل نصب بازی انتقال دهید؛ سپس برروی آن راست کلیک کرده و از طریق Run as administrator آن را اجرا کنید. در نهایت نیز وارد بازی شوید.
نکته 1: در بیشتر ترینرهای جدید، نیازی به انتقال فایل ترینر به محل نصب بازی نبوده و در هرجایی آن را اجرا کنید، خود ترینر در حال اجرا بودن یا نبودن بازی را تشخیص می‌دهد. ولی بهتر است به محل نصب بازی انتقال دهید تا مشکلی پیش نیاید.
نکته 2: در ترینرهای بسیار قدیمی، معمولا بایستی ترینر قبل از بازی اجرا شود.
نکته 3: برخی از ترینرها (به‌ندرت)، شامل چند فایل دیگر نیز در کنار فایل اجرایی هستند.


- کلیدهای مربوط به هر ترینری، داخل نرم افزار مربوط به آن ترینر توضیح داده شده است. در برخی از ترینرها نیز می‌توان از طریق رابط کاربری، برروی گزینه‌های مورد نظر کلیک کرد؛ تا قابلیت‌های مد نظر مثل جان بی‌نهایت و ... فعال گردد. پس از فعال شدن هر قابلیت، یک صدایی پخش می‌شود؛ که خبر از فعال شدن آن قابلیت می‌دهد. برای حالت غیرفعال شدن نیز صدای دیگری پخش می‌شود. البته این مورد الزاما در همه ترینرها یکسان نیست.


- منظور از NUM در راهتمای ترینرها، کلیدهای سمت راست کیبورد یا NumPad (نامپد) می‌باشد. این کلیدها در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود ندارند؛ که جهت شبیه‌سازی آنها، می‌توانید از «این لینک» کمک بگیرید.

کلیدهای ترینر FLiNG

 • F1 فعال و غیرفعال کردن ترینر
 • F2 سلامتی بی‌نهایت
 • F3 مقدار Mana بی‌نهایت
 • F4 امتیاز مهارت بی‌نهایت
 • F5 مقدار Attribiute Points بی‌نهایت
 • F6 قابلیت Mega Exp
 • F7 قابلیت Fast Skill Cooldown
 • F8 قابلیت Mega Currency

نکاتی مهم

 • ابتدا به دنیای بازی رفته و سپس فهرست را باز کنید. سپس ترینر را فعال کنید. سپس 4 هک اول را می‌توانید فعال کنید.
 • ابتدا یک دشمن را بکشید تا exp بگیرید. سپس Mega Exp  را فعال کنید.
 • ابتدا از هرکدام از مهارت‌های خود استفاده کرده و سپس Fast Skill Cooldown را فعال کنید.
 • ابتدا یک نقره بگیرید و سپس هک Mega Currency را فعال کنید.

جعبه دانلود نیم‌بها

 • پسورد (در صورت نیاز) www.fullkade.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک