تبلیغات

قدم به قدم و راهنمای بازی Far Cry 5 (فار کرای 5)

قدم به قدم و راهنمای بازی Far Cry 5 (فار کرای 5)
مراحل جانبی نیز اضافه شدند


خلاصه بازی
در Far Cry 5 کنترل یک کلانتر را به دست می‌گیرید که به کمک چند نفر سعی می‌کند فرقه‌ی منحرف قصه‌ی بازی و رهبر آن را از بین ببرد. محیط بازی بسیار بزرگ‌تر وزنده‌تر از قبل شده و در Far Cry 5 هم‌چنین با سلاح‌ها و مجموعه‌ای وسایل نقلیه‌ی جدیدتر سروکار خواهید داشت. بازی به‌صورت اکشن اول‌شخص است و دارای محیط جهان باز است. بازیکنان می‌توانند از وسایل نقلیه مختلف مانند ماشین، قایق و هواپیما بهره گیرند و سلاح‌های متنوعی نیز برای عاشقان این بازی در نظر گرفته‌شده است.

در جدیدترین نسخه بازی شما قادر به تغییر شکل و شمایل شخصیت اصلی بازی خواهید بود و می‌توانید هر چه دوست دارید را تن او کنید. مکانیسم تیراندازی بازی تغییر کرده است و از این بعد دست بازتری در نبردهای نزدیک و تن‌به‌تن خواهید داشت. این بازی اثر جهان باز عظیمی است که در هر گوشه‌ی آن، چیز تازه‌ای قرارگرفته و هوش مصنوعی دشمنانش، بسیار واقعی‌تر از تمام بازی‌های قبلی مجموعه به نظر می‌رسد. در چنین جهان بزرگی، به گفته‌ی سازندگان بازی تقریباً می‌توانید به شکلی بی‌پایان، به جست‌وجو و انجام دادن کارهای مختلف بپردازید؛ از ماهی گرفتن و گشت‌وگذار وسط طبیعت بزرگ نقشه برای استراحت کردن مابین مراحل اصلی قصه گرفته تا انجام دادن مراحل فرعی جذابی که سبب می‌شوند در Far Cry 5، پیشرفت بیشتری داشته باشید.

1. مراحل اصلی بازی

مراحل اصلی بازی از ابتدای بازی تا نابودی سه شخص در سه منطقه‌ی Holland Volley، Henbane River و Whitetail Mountains را شامل می‌شود؛ سپس در مرحله آخر، Father دو انتخاب و یک انتخاب مخفی در مقابل شما قرار می‌دهد.

مراحل اصلی بخش Holland Valley

مراحل اصلی بخش Henbane River

مراحل اصلی بخش Whitetail Mountains

پایان بازی

2. مراحل جانبی بازی

مراحل جانبی شامل مراحلی می‌باشد که به داستان بازی مربوط نبوده و جدا از آن در جریان است.

در حال آپلود مراحل جانبی هستیم و به زودی تمامی مراحل لینک می‌شوند.

مراحل جانبی بخش Holland Valley

مراحل جانبی بخش Henbane River

مراحل جانبی بخش Whitetail Mountains

تبلیغات
2 نظر
کانال تلگرام فول کده
تبلیغات

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

علاقه‌مند به اشتراک گذاری اطلاعات در هر زمینه‌ای / برنامه‌نویس / مدیر فول کده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده 2 دیدگاه