تبلیغات

دانلود لاکی پچر Lucky Patcher 7.4.8 اندروید + مود

لاکی پچر Lucky Partcher اندروید
حذف و پچ لایسنس برنامه‌ها و بازی‌ها
برخی از امکانات به روت بودن گوشی نیاز دارد
به همراه نسخه مود شده


لاکی بچر (Lucky Patcher)، نام برنامه‌ای قدرتمند جهت حذف لایسنس نرم افزارها و بازی‌های پولی است که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

لاکی پچر نرم‌افزاری قدرتمند، نام آشنا و محبوب برای حذف لایسنس برنامه‌ها و بازی‌های اندروید و تقلب در آن‌ها به آسان‌ترین شکل ممکن است که با آن قادر خواهید بود اپلیکیشن‌های غیر رایگان را دور بزنید و به صورت کامل از امکانات آن‌ها بهره ببرید.

اگر گوشی شما روت شده است این برنامه را به شما پیشنهاد می‌کنیم و ارزش امتحان کردن را خواهد داشت، هرچند که نرم افزار لاکی پچر در نسخه‌های جدید خود برروی همه دستگاه های اندروید روت شده و روت نشده بدون خطا نصب می‌شود و امکان هک بازیها بدون نیاز به روت هم وجود دارد؛ اما در صورت روت بودن دستگاه‌تان امکان هک بازی‌ها با قدرت بیشتری صورت می‌پذیرد! در Lucky Patcher نرم‌افزارها و بازی‌هایی که نیاز به حذف لایسنس یا تبلیغات داشته باشند نمایش داده می‌شوند و شما به راحتی می‌توانید حق بیمه‌ی هر کدام را که مایلید حذف نمایید.

این نرم افزار بیشتر برنامه‌های لایسنس‌دار را شامل می‌شود و روز به روز با آپدیت‌های جدید بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود! به طور کلی اگر به دنبال یک نرم‌افزار تقلب در بازی‌ها هستید، بدون شک برنامه محبوب Lucky Patcher با محیط کاربری ساده و آسان به همراه مجموعه‌ای از قابلیت‌های قوی نظرتان را جلب خواهد نمود.

ویژگی‌های نسخه مود

  • Removed all languages except English, Russian, Ukrainian
  • The graphics are compressed and optimized by Zipalign
  • Round icon in Pixel-UI style
  • It is signed not by the original signature
تصاویر

مشخصات فایل و دانلود
  • نسخه فایل:7.4.8
  • پسورد در صورت نیاز:www.fullkade.com
تبلیغات
0
کانال تلگرام فول کده
تبلیغات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه