دانلود ترینر بازی Vampyr (ومپایر)

دانلود ترینر بازی Vampyr (ومپایر)

ترینر بازی Vampyr (ومپایر)
نسخه‌های FLiNG و MrAntiFun و FutureX


خلاصه داستان بازی
داستان بازی Vampyr در اوایل قرن 20 در کشور بریتانیا اتفاق می افتد؛ زمانی که جامعه انگلیس از آنفولانزا کشنده اسپانیایی رنج می‌برد و کوچه و خیابان‌های شهر لندن توسط این بیماری خشونت آمیز فلج شده بود. در این اوضای بد و هرج مرج، خون آشام‌ها در کوچه و خیابان‌های آشفته و شبح زده شهرهای بریتانیا پرسه می‌زدند و به راحتی طعمه‌های خود را شکار می‌کردند.

در این بازی شما در نقش Jonathan E. Reid هستید که یک جراح و پزشک درجه بالای بریتانیایی است که درست در اوایل برگشت به خانه از خط مقدم توسط یک خون آشام تبدیل می شود. با کاوش در خیابان‌های لندن با اتمسفری تیره و خطرناک در قرن 20 با شخصیت‌های مختلف با ویژگی‌ها و هویت‌‌های منحصر به فرد آشنا شوید و ماموریت‌هایی که آنها به شما می‌دهد را پذیرفته و به پایان برسانید؛ ولی فراموش نکنید که دیر یا زود به غذا احتیاج پیدا خواهید کرد و در وضعیت دشواری قرار خواهید گرفت که طعمه شما چه کسی باید باشد؟!

بدون شک تمام کاراکترهای موجود در بازی قربانی بالقوه هوس خون آشامی شما هستند. با دقت کامل تمام قربانی‌های خود را تحت نظر داشته باشید و درباره ارتباط آن‌ها با شخصیت‌های دیگر مطالعه کنید و با به کارگیری استراتژی تغذیه خود شکار را دنبال کنید و مطمئن شوید که در یک خیابان تاریک تنها هستند… کسانی را که شکار می‌کنید دقت کنید و مراقب باشید زیرا آن ها دیگر برای همیشه خواهند رفت و مرگ آن‌ها به دنیای که شما را احاطه کرده تاثیر خواهد گذاشت. تغذیه کردن از خون انسان ها نه تنها شما را زنده نگه می دارد بلکه قدرت های جدیدی از خون آشامی را نیز باز می‌کند و به شما امکان می دهد از آن ها استفاده کنید.

راهنمای عمومی ترینرها (حتما این بخش را مطالعه کنید)
- اگر نمی‌دانید ترینر چیست، «این لینک» را بخوانید.


- روی نام فایل اکثر ترینرهایی که برای دانلود قرار دادیم، نسخه‌ی بازی نیز بعد از نام بازی و علامت v نوشته شده است؛ برای مثال v1.0؛ لذا ممکن است در نسخه‌های جدیدترِ آن بازی و یا بعضی مواقع در نسخه‌های قدیمی‌تر، ترینر کار نکرده و باعث بروز مشکلاتی شود.


روش استفاده از ترینرها:
- فایل ترینر مورد نظر را از انتهای مطلب دانلود کرده و پس از خارج نمودن آن از حالت فشرده، فایل اجرایی که پسوند EXE دارد را به محل نصب بازی انتقال دهید؛ سپس برروی آن راست کلیک کرده و از طریق Run as administrator آن را اجرا کنید. در نهایت نیز وارد بازی شوید.
نکته 1: در بیشتر ترینرهای جدید، نیازی به انتقال فایل ترینر به محل نصب بازی نبوده و در هرجایی آن را اجرا کنید، خود ترینر در حال اجرا بودن یا نبودن بازی را تشخیص می‌دهد. ولی بهتر است به محل نصب بازی انتقال دهید تا مشکلی پیش نیاید.
نکته 2: در ترینرهای بسیار قدیمی، معمولا بایستی ترینر قبل از بازی اجرا شود.
نکته 3: برخی از ترینرها (به‌ندرت)، شامل چند فایل دیگر نیز در کنار فایل اجرایی هستند.


- کلیدهای مربوط به هر ترینری، داخل نرم افزار مربوط به آن ترینر توضیح داده شده است. در برخی از ترینرها نیز می‌توان از طریق رابط کاربری، برروی گزینه‌های مورد نظر کلیک کرد؛ تا قابلیت‌های مد نظر مثل جان بی‌نهایت و ... فعال گردد. پس از فعال شدن هر قابلیت، یک صدایی پخش می‌شود؛ که خبر از فعال شدن آن قابلیت می‌دهد. برای حالت غیرفعال شدن نیز صدای دیگری پخش می‌شود. البته این مورد الزاما در همه ترینرها یکسان نیست.


- منظور از NUM در راهتمای ترینرها، کلیدهای سمت راست کیبورد یا NumPad (نامپد) می‌باشد. این کلیدها در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود ندارند؛ که جهت شبیه‌سازی آنها، می‌توانید از «این لینک» کمک بگیرید.

کلیدهای ترینر FLiNG

 • NUM 1: سلامتی بی‌نهایت (نمردن)
 • NUM 2: استقامت بی‌نهایت
 • NUM 3: خون بی‌نهایت
 • NUM 4: سلاح بی‌نهایت
 • NUM 5: تست نشده (SKILLS NO COOLDOWN)
 • NUM 6: آیتم‌های بی‌نهایت
 • NUM 7: بالا بردن سرعت بازی
 • NUM 0: آسیب رساندن ویژه، با یک ضربه بکش

 • CTRL + NUM 1: پول بی‌نهایت
 • CTRL + NUM 2: مقدار XP بی‌نهایت

 • F1 تا F4: بالابردن مقدار پول
 • F5 تا F8: بالا بردن مقدار XP

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک