دانلود ترینر بازی Conan Exiles

دانلود ترینر بازی Conan Exiles

دانلود ترینر بازی Conan Exiles
نسخه MrAntiFun


خلاصه داستان بازی
شما یک اخراج شده می باشید؛ بیرون افتاده و مترود! شما محکوم به این می باشید که در بیابان های بی آب و علف زندگی کنید؛ جایی که در آن ضعیف نابود می شود و تنها انسان‌های قدرتمند می‌باشند که امکان زندگی کردن دارند. در این مکان شما باید برای زندگی مبارزه کنید؛ بسازید و دنیا را به تنهایی و یا به‌مراه دوستانتان به سلطه خویش درآورید.
شروع به گشت و گذار در دنیای بزرگ، بی مانند و پر از مقبره‌های قدیمی مربوط به امپراطوری‌های کهن کنید و پرده از تاریخ تاریک آن‌ها بردارید و متوجه سرنوشت آنها شوید.
با دستان خالی خود آغاز کنید و در نهایت خود و قبیله تان را تبدیل به یک افسانه بزرگ کنید. با سلاح‌های ابتدایی نظیر چاقو و نیزه آغاز کنید و در ادامه سلاح‌های قدرتمند و قلعه‌های شکست ناپذیر خود را در سرتاسر ویست لند گسترش دهید.

راهنمای عمومی ترینرها (حتما این بخش را مطالعه کنید)
- اگر نمی‌دانید ترینر چیست، «این لینک» را بخوانید.


- روی نام فایل اکثر ترینرهایی که برای دانلود قرار دادیم، نسخه‌ی بازی نیز بعد از نام بازی و علامت v نوشته شده است؛ برای مثال v1.0؛ لذا ممکن است در نسخه‌های جدیدترِ آن بازی و یا بعضی مواقع در نسخه‌های قدیمی‌تر، ترینر کار نکرده و باعث بروز مشکلاتی شود.


روش استفاده از ترینرها:
- فایل ترینر مورد نظر را از انتهای مطلب دانلود کرده و پس از خارج نمودن آن از حالت فشرده، فایل اجرایی که پسوند EXE دارد را به محل نصب بازی انتقال دهید؛ سپس برروی آن راست کلیک کرده و از طریق Run as administrator آن را اجرا کنید. در نهایت نیز وارد بازی شوید.
نکته 1: در بیشتر ترینرهای جدید، نیازی به انتقال فایل ترینر به محل نصب بازی نبوده و در هرجایی آن را اجرا کنید، خود ترینر در حال اجرا بودن یا نبودن بازی را تشخیص می‌دهد. ولی بهتر است به محل نصب بازی انتقال دهید تا مشکلی پیش نیاید.
نکته 2: در ترینرهای بسیار قدیمی، معمولا بایستی ترینر قبل از بازی اجرا شود.
نکته 3: برخی از ترینرها (به‌ندرت)، شامل چند فایل دیگر نیز در کنار فایل اجرایی هستند.


- کلیدهای مربوط به هر ترینری، داخل نرم افزار مربوط به آن ترینر توضیح داده شده است. در برخی از ترینرها نیز می‌توان از طریق رابط کاربری، برروی گزینه‌های مورد نظر کلیک کرد؛ تا قابلیت‌های مد نظر مثل جان بی‌نهایت و ... فعال گردد. پس از فعال شدن هر قابلیت، یک صدایی پخش می‌شود؛ که خبر از فعال شدن آن قابلیت می‌دهد. برای حالت غیرفعال شدن نیز صدای دیگری پخش می‌شود. البته این مورد الزاما در همه ترینرها یکسان نیست.


- منظور از NUM در راهتمای ترینرها، کلیدهای سمت راست کیبورد یا NumPad (نامپد) می‌باشد. این کلیدها در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود ندارند؛ که جهت شبیه‌سازی آنها، می‌توانید از «این لینک» کمک بگیرید.

کلیدهای ترینر MrAntiFun

 • F1: فعال کردنترینر
 • F2: خون (سلامتی) بی‌نهایت در بازی
 • F3: استقامت نامحدود
 • F5: وجود نداشتن ترس
 • F6: بدون گرسنگی
 • F7: قابلیت Inf.Knowledge point
 • F8: مهارت نامحدود

جعبه دانلود نیم‌بها

 • نسخه فایل 04.18.2018+15
 • پسورد (در صورت نیاز) www.fullkade.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cp-codfk

نظرات ثبت شده 2 دیدگاه

  1. shah کاربر مهمان گفت:

   دادا خب ترینر گذاشتی .یه زحمتی بکش نسخه بازیشم بزار دیگه والا خسته شدیم ترینرا کار نمیکنن

   30
   1. هادی اکبرزاده مدیر سایت گفت:

    درود. خب این رو شما باید تست کنید ببینید روی بازیتون جواب میده یا خیر؛ ما که نمیتونیم رو هر نسخه‌ای تست کنیم!
    از نرم افزار WeMod استفاده کنید ببینید جواب میده: لینک

توضیحات دانلود نظرات اشتراک