تبلیغات

سینگل چیه؟! Single چیه؟! چرا بعضیا تو پروفایلشون مینویسن سینگل؟!

نوشته شده توسط هادی اکبرزاده

سینگل چیه؟! Single چیه؟!
چرا بعضیا تو پروفایلشون مینویسن سینگل؟!


احتمالا تو اینستاگرام یا شبکه‌های اجتماعی دیگه‌ای دیدین که بعضیا رو پروفایلشون مینویسن سنیگل، single و یا signle for ever و …!!!!! یا اینکه ممکنه توی چت کردن یه دختر یا پسری ازتون بپرسه سینگلی؟!

شما هم با یه حرکت سریع از خودتون وارد گوگل بزرگوار میشین و سرچتون رو مینویسین و در نهایت به اینجا میرسین 😀

سینگل چیه؟!

سینگل یا Single، در معانی، “مجرد“، “تنها“، “تک“، “واحد” و … به کار برده میشه که در واقع یک صفته! و در حالت فعل از این واژه در معانی “انتخاب کردن” یا “برگزیدنبه ندرت ممکنه استفاده بشه.

حالا وقتی تو چت کردن و در روابط اجتماعی به یک انسان میگیم سینگل، یعنی کسی که رابطه‌ی عاشقانه با هیچ دختر و پسری نداره، ازدواج نکرده و از نظر عشق و عاشقی تنهاست! نه اینکه کلا تنها باشه و کسی رو نداشته باشه‌ها! (مثلا پدر یا مادر)! بلکه شخص مجرده و هیچ رابطه‌ی عاشقانه‌ای با هیچ شخصی رو نداره! البته همیشه به معنی تنها بودن در عشق و عاشقی نیست و ممکنه در مواردی به معانی دیگه‌ای به کار برده بشه؛ اما 99 درصد کسانی که از شما بپرسن سینگلی، دقیقا همین منظورشونه نه چیز دیگه‌ای!

حالا کسانی که می‌نویسند single for ever یعنی همیشه سینگل هستن و به عبارتی نمیخوان با کسی باشن! (بیشتر دخترها با این هدف می‌نویسن). ولی شاید هم ممکنه از روی تنهایی این رو نوشته باشن که بخوان بگن ما بدبختانه همیشه سینگل هستیم! 😀 ولی مورد دوم رو معمولا پسرها و مورد اول رو دخترها در نظر دارند.


در این مورد، ممکنه اشخاصی روی پروفایلشون بنویسن in rel یا rel یا ممکنه کسی به شما بگه رِل داری؟! برای اطلاع از این مورد هم روی اینجا کلیک کنید. 🙂

تبلیغات
0
کانال تلگرام فول کده

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

دانشجوی ارشد شبیه ساز هوشمند و مدیر فول کده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه