حل مشکل نبریدن طناب بشکه در یکی از مراحل Rise of the Tomb Raider

حل مشکل نبریدن طناب بشکه در یکی از مراحل Rise of the Tomb Raider

حل مشکل نبریدن طناب بشکه در یکی از مراحل Rise of the Tomb Raider
Flooded Archives, The Cathedral, Find the Atlas
تصاویری از این مرحله را در زیر مشاهده می‌کنید


در بازی Rise of the Tomb Raider، باگ‌های ریزی وجود دارد که ممکن است در نسخه‌ی بازی خود به آن‌ها برخورد کنید. البته این باگ‌ها با آپدیت بازی حل می‌شوند ولی کماکان برخی از آن‌ها هنوز سرجای خود باقی می‌مانند!

یکی از باگ‌‌های این بازی، مشکلی در یکی از مراحل است که شما باید با تیرکمان، بشکه‌ای را به یک قلاب ترازو شکل برزرگی وصل کرده و بسپس به طرف دیگر انتقال دهید. در نهایت به طرف دیگر رفته و طناب را ببرید تا بشکه رها شود! سپس بشکه را به آب بیندازید تا به کنار مجسبه برود و در آن‌‌جا آن را منفجر کنید. ولی متاسفانه پیام “You need the Combat Knife to cut ropes” ظاهر شده و هیچ چاقویی هم برای بریدن طناب وجود ندارد!

در حقیقت شما در یک باگ گیر افتاده‌اید! ولی نگران نباشید! راه دور زدن این مرحله را به شما خواهیم گفت.
تصویر مربوط به این بخش را در زیر مشاهده می‌کنید که البته هنوز به سمت دیگر انتقال نداده‌ایم و در سمت اول می‌باشد.

روش حل مشکل

وقتی با استفاده از تیرکمان طناب دار، طرف دیگر قلاب ترازو شکل را می‌کشید تا بشکه به سمت دیگر انتقال داده شود، در نهایت به نقطه‌ای برگردید که در آنجا بشکه را متصل می‌کردید؛ بشکه‌ی جدیدی را از مخزن رها کنید و سپس آن بشکه را به قسمت مناسب هول دهید. در نهایت از همان سمت اول، با تیرکمان به قلابی که بشکه‌ی اول به آن متصل است یک تیرکمان طناب دار بیندازید و بشکه‌ی جدید را هم به آن وصل کنید.

اتفاقی که با این روش میافتد این است که بشکه‌ی اول رها شده و بشکه‌ی جدید به قلاب می‌چسبد!

خلاصه: شما بایستی پس از انتقال بشکه‌ی اول با استفاده از قبلاب به سمت دیگر، یک بشکه‌ی جدید نیز به آن وصل کنید! با این کار، بشکه‌ی اول رها می‌شود. پس به راحتی آن را به کنار مجسمه و بشکه‌ی دیگر انتقال داده و هردو را منفجر کنید! البته اگر قبلا آن یکی را منفجر کرده‌اید هم مشکلی نیست و فقط همین را منفحر کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات پیشنهادی نظرات اشتراک