تبلیغات

دانلود ترینر بازی Battlefield 1 (بتلفیلد 1)

دانلود ترینر بازی Battlefield 1 (بتلفیلد 1)

ترینر بازی Battlefield 1 (بتلفیلد 1)
نسخه‌های FutureX و MaxTre


خلاصه بازی
Battlefield 1 بازی‌ای در سبک شوتر می‌باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی‌سازی EA DICE ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است.

همانند نسخه‌های قبلی این سری بازی جدید هم از دید اول شخص استفاده می‌کند و تمام تمرکز خود را بر روی کارگروهی گذاشته است. داستان این بازی در دوران جنگ جهانی اول در جریان است و الهام گرفته از حوادث تاریخی می باشد. بازی باز در این بازی به سلاح‌های موجود در جنگ جهانی اول دسترسی دارد، سلاح‌هایی مانند bolt-action rifles , automatic و semi-automatic rifles , artillery , flamethrowers و گاز خردل از سلاح های موجود در این بازی می باشند. بخش مبارزات تن به تن این بازی دست خوش تغییرات بسیاری شده است و دایس در این بخش سنگ تمام گذاشته است شما می توانید از بیل ، شمشیر و گرز به عنوان اسلحه سرد استفاده کنید و به نبرد با دشمنانتان در مولتی پلیر و بخش داستانی بروید. در این بازی همانند سایر بازی های سری Battlefield شما می توانید از انواع و اقسام وسایل نقلیه جنگی استفاده کند. در این بازی تانک‌های سبک و سنگین، کامبون‌های زره ای، هواپیماهای ملخی، کشتی‌های جنگی و زپلین استفاده کنید همچنین شما برای طی مسافت در این بازی می‌توانید از اسب نیز استفاده کند . تخریب پذیری محیط نیز که یکی از امضاهای سری Battlefield می باشد باری دیگر به بازی بازگشته است، اما این‌بار تخریب‌پذیری ساختمان های محیط داینامیک تر و جذاب‌تر شده است.

راهنمای عمومی ترینرها
- اگر نمی‌دانید ترینر چیست، «این لینک» را بخوانید.


- فایل ترینر مورد نظر را از انتهای مطلب دانلود کرده و پس از خارج نمودن آن از حالت فشرده، فایل اجرایی که پسوند EXE دارد را به محل نصب بازی انتقال دهید؛ سپس برروی آن راست کلیک کرده و از طریق Run as administrator آن را اجرا کنید. در نهایت نیز وارد بازی شوید.
نکته 1: در ترینرهای جدید، نیازی به انتقال فایل ترینر به محل نصب بازی نبوده و در هرجایی آن را اجرا کنید، خود ترینر در حال اجرا بودن یا نبودن بازی را تشخیص می‌دهد.
نکته 2: در ترینرهای بسیار قدیمی، معمولا بایستی ترینر قبل از بازی اجرا شود؛ و اگر به مشکل خوردید، این کار را انجام دهید.
نکته 3: برخی از ترینرها (به‌ندرت)، شامل چند فایل دیگر نیز در کنار فایل اجرایی هستند.


- کلیدهای مربوط به هر ترینری، داخل نرم افزار مربوط به آن ترینر توضیح داده شده است. در برخی از ترینرها نیز می‌توان از طریق رابط کاربری، برروی گزینه‌های مورد نظر کلیک کرد؛ تا قابلیت‌های مد نظر مثل جان بی‌نهایت و ... فعال گردد. پس از فعال شدن هر قابلیت، یک صدایی پخش می‌شود؛ که خبر از فعال شدن آن قابلیت می‌دهد. برای حالت غیرفعال شدن نیز صدای دیگری پخش می‌شود. البته این مورد الزاما در همه ترینرها یکسان نیست.


- منظور از NUM در راهتمای ترینرها، کلیدهای سمت راست کیبورد یا NumPad می‌باشد. این کلیدها در برخی از لپ‌تاپ‌ها وجود ندارند؛ که جهت شبیه‌سازی آنها، می‌توانید از «این لینک» کمک بگیرید.

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

علاقه‌مند به اشتراک‌گذاری اطلاعات در هر زمینه‌ای که امکانش باشه 🙃

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک