مود کاراکترهای بازی Nier Automata دو کاراکتر 2B و A2 برای GTA V

مود کاراکترهای بازی Nier Automata دو کاراکتر 2B و  A2 برای GTA V

مود کاراکترهای بازی Nier Automata دو کاراکتر 2B و A2 برای GTA V
به همراه حالت های مختلف کاراکترها و لباس و موهای متنوع
قابل اجرا روی Add-On Peds و حتی جایگزاری کاراکتر با کاراکتر بازی


خلاصه بازی
بازی Nier Automata در زمان نامعلومی بعد از وقایع بازی اصلی رخ می دهد و همانطور که قبلا اشاره شد جول محور مبارزه بین بازماندگان انسان ها و ارتش ماشینی ساخته شده توسط مهاجمانی از دنیای دیگر، می چرخد. حملات شدید اولیه بیگانگان انسان ها را مجبور کرده است تا به ماه نقل مکان کنند. انسان ها از این منظقه، ربات هایی مبارز که به طور کلی به ان ها “YoRHa” گفته می شود را به زمین می فرستند تا با مهاجمان در این جنگ تحمیلی مبارزه نمایند. این نوع از ربات ها با این که گفته می شود کاملا عاری از احساس هستند و حتی نام واقعی هم ندارند، اما به وضوح هر کدام شخصیتی خاص دارند و رفتارهایی که آن ها را از دیگر همراهانشان ممایز می سازد و حالتی انسانی تر به آن ها می دهد. YoRHa ها از محلی به نام Bunker فرمان می گیرند که پایگاهی است در یک اربیت بالاتر از زمین برای سازماندهی مبارزه با ماشین های مهاجم و مقاومت در برابر آن ها.

هم‌اکنون کاراکترهای جذاب، دوست داشتنی و زیبای این بازی را در GTA V تجربه کنید.

راهنما

پیشنیازها:

راه‌اندازی محیط نصب مود
مود Addonpeds


آموزش نصب مود:

تعداد کاراکترهای 2B  و A2 به صورت یکجا، 5 نوع می‌باشد که هرکدام نیز شامل سه نوع کاراکتر جدا هستند و در نتیجه یعنی شما می‌توانید 15 نوع کاراکتر 2B و 9S را با استفاده از Add-On نصب کنید. هرکدام از کاراکترها نیز دارای لباس‌های مختلف خود هستند که طبق آموزش گفته شده در AddonPeds می‌توانید تغییر دهید.

فایل‌ها به صورت جدا برای دانلود قرار گرفته‌اند؛ ولی پیشنهاد می‌شود اگر طرفدار این بازی هستید، همه‌ی موارد را دانلود کرده و سپس به این صورت نصب نمایید: داخل هر فایل سه پوشه وجود دارد که یک نوع خاص از آن کاراکتر هستند. لذا می‌توانید محتویات هر پوشه را به صورت جدا و به روش Normal برروی AddonPeds نصب کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات دانلود نظرات اشتراک