تبلیغات

مود کاراکترهای بازی Nier Automata دو کاراکتر 2B و A2 برای GTA V

مود کاراکترهای بازی Nier Automata دو کاراکتر 2B و A2 برای GTA V

مود کاراکترهای بازی Nier Automata دو کاراکتر 2B و A2 برای GTA V
به همراه حالت های مختلف کاراکترها و لباس و موهای متنوع
قابل اجرا روی Add-On Peds و حتی جایگزاری کاراکتر با کاراکتر بازیخلاصه بازی
بازی Nier Automata در زمان نامعلومی بعد از وقایع بازی اصلی رخ می دهد و همانطور که قبلا اشاره شد جول محور مبارزه بین بازماندگان انسان ها و ارتش ماشینی ساخته شده توسط مهاجمانی از دنیای دیگر، می چرخد. حملات شدید اولیه بیگانگان انسان ها را مجبور کرده است تا به ماه نقل مکان کنند. انسان ها از این منظقه، ربات هایی مبارز که به طور کلی به ان ها “YoRHa” گفته می شود را به زمین می فرستند تا با مهاجمان در این جنگ تحمیلی مبارزه نمایند. این نوع از ربات ها با این که گفته می شود کاملا عاری از احساس هستند و حتی نام واقعی هم ندارند، اما به وضوح هر کدام شخصیتی خاص دارند و رفتارهایی که آن ها را از دیگر همراهانشان ممایز می سازد و حالتی انسانی تر به آن ها می دهد. YoRHa ها از محلی به نام Bunker فرمان می گیرند که پایگاهی است در یک اربیت بالاتر از زمین برای سازماندهی مبارزه با ماشین های مهاجم و مقاومت در برابر آن ها.

نصب کاراکترها

قبل از هرچیز دو مود زیر را دانلود کنید:

توضیحات هردو مود را به صورت کامل بخوانید.


تعداد کاراکترهای 2B  و A2 به صورت یک‌جا، 5 نوع می‌باشد که هرکدام نیز شامل سه نوع کاراکتر جدا هستند و در نتیجه یعنی شما می‌توانید 15 نوع کاراکتر 2B و 9S را با استفاده از Add-On نصب کنید.پ
بنابراین فایل‌ها به صورت جدا برای دانلود قرار گرفته‌اند ولی پیشنهاد می‌شود اگر طرفدار این بازی هستید، همه‌ی موارد را دانلود کنید.

هم‌چنین، شما می‌تواتید از مود Enhanced Native Trainer برای حذف چشم بند کاراکتر، تغییر مدل مو و حذف شِنل کاراکتر استفاده کنید. بدین منظور، برای تغییر Skin یا حالت‌های چهره و لباس کاراکتر، در Enhanced Native Trainer، مسیر زیر را دنبال کنید.
Player/Player Appearance/Modify Current Skin
در این شاخه، برای کاراکتر فعلی مواردی را می‌توانید تغییر دهید که اگر مقابل گزینه و داخل پارانتز عدد 1 را نوشته باشد، یعنی تعداد تغییرات برای آن مورد، فقط یکی است و نمین‌توانید حالت دیگری را انتخاب کنید؛ بنابراین روی گزینه‌هایی که عدد آن‌ها بیشتر از 1 (مثلا 2) است، کلیک کنید. در مورد این مود، معمولا برای هر مدل دو نوع حالت مختلف وجود دارد و می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید.


توجه داشته باشید که پس از دانلود هر فایل، داخل آن سه پوشه وجود دارد که هرکدام یک نوع حالت برای آن مدل هستند و می‌توانید هرپوشه را به صورت جدا از  طریق AddonPeds نصب کنید. توجه داشته باشید که تمام مدل‌ها از نوع Normal  هستند؛ پس موقع اضافه کردن مدل به وسیله‌ی نرم افزار Addon، گزینه‌ی Is Streamed را روی false قرار دهید.

هم‌چنین از آن‌جایی که مدل‌ها دختر هستند، بهتر است که گزینه‌ی Ped Type را هم روی Female قرار دهید.

تبلیغات
0
کانال تلگرام فول کده
تبلیغات

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

علاقه‌مند به اشتراک گذاری اطلاعات در هر زمینه‌ای / برنامه‌نویس / مدیر فول کده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه