تبلیغات

آموزش دزدیدن تصاویر از سکرت چت تلگرام + اسکرین شات مخفی و بدون اطلاع

آموزش دزدیدن تصاویر از سکرت چت تلگرام
آیا نمی‌توانید از سکرت چت اسکرین شات بگیرید؟
آیا نمی‌توانید تصاویری که از سکرت چت برایتان ارسال می‌شود را ذخیره کنید؟
پس این پست را مطالعه کنید تا ضعف سکرت چت تلگرام را به شما نشان دهیم


هرگونه سوء استفاده از این آموزش، به خودتان بستگی دارد و ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نداریم! این آموزش، صرفا برای اطلاع رسانی و به دام نیفتادن شما در آن می‌باشد.

خیلی از شما شاید فکر کنید سکرت چت تلگرام جای امنی است! البته که امن است اما امنیت چندین شاخه دارد! اجازه دهید یک مسئله‌ی دیگر و خارج از این بحث را ابتدا مطرح کنم.

زمانی که تلگرام قابلیت حذف پیام دو طرفه را اضافه کرد، شاید گمان می‌کردید که به هنگام حذف پیام، پیامتان واقعا حذف می‌شد! ولی حقیقت این‌گونه نبود! پیام‌ها در نسخه‌های قدیمی تلگرام قابل دیدن بودند و این به این خاطر بود که پیام تنها برای شما و طرف مقابلتان حذف می‌شد و همچنان در سرور تلگرام باقی می‌ماند! البته مدتیست که در نسخه‌های قدیمی نیز این مشکل برطرف شده است.

حالا در این‌جا نیز شاید گمان کنید با ارسال عکس در سکرت چت، طرف مقابلتان به هیچ وجه نمی‌تواند از آن اسکرین شات تهیه کند. یا اگر از متن‌های پیام‌هایتان اسکرین شات بگیرد، شاید بگویید به شما اطلاع داده می‌شود؛ ولی حقیقت این است که می‌توان تمام این موارد را دور زد!

روش دور زدن سکرت چت

شاید فکر کنید روش عجیب و گیج کننده‌ای قرار است در این‌جا استفاده کنیم؛ ولی واقعا این گونه نیست! تمام چیزی که شما نیاز دارید، تنها یک نرم‌افزار اسکرین کپچر یا به عبارتی، ضبط فیلم از صفحه‌ی گوشیتان می‌باشد! بله، به همین سادگی! البته در انتهای مطلب، روشی را هم که مختص گوشی‌های روت شده می‌باشد، معرفی خواهیم کرد.

اما اجازه دهید ابتدا نرم‌افزارهای مناسبی را در این زمینه به شما معرفی کرده و نحوه‌ی انجام کار را در چند خط کوتاه توضیح دهیم. البته برخی از گوشی‌ها این قابلیت را در استاتوس‌بار یا نواروضعیت خود دارند.

یکی از دوبرنامه‌ی بالا را دانلود و نصب کنید. اندروید شما باید بالای 5 باشد!

 • اسکرین کپچری که نصب کرده‌اید را باز کرده و ضبط کردن را شروع کنید.
 • سپس به سکرت چت رفته و تصویر را باز کنید.
 • ضبط ویدیو را متوقف کنید.
 • ویدیویی که ضبط کرده‌اید را پخش کرده و از تصویری که در آن نمایش داده می‌شود اسکرین شات تهیه کنید.
با آپدیت تلگرام، در نسخه‌های جدید ممکن است صفحه‌ی سکرت چت سیاه ضبط شود ولی اگر عکس را باز کنید هیچ مشکلی نیست و نمایش داده خواهد شد.

روش مخصوص گوشی‌های روت شده

اگر گوشی شما روت شده باشد، با دانلود برنامه‌ی Screencap ★ Root Screenshots می‌توانید به آسانی از سکرت چت و تصاویر باز شده اسکرین شات تهیه کنید؛ بدون این‌که طرف مقابل متوجه شود! 🙂

تبلیغات
2 نظر
کانال تلگرام فول کده
تبلیغات

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

علاقه‌مند به اشتراک گذاری اطلاعات در هر زمینه‌ای / برنامه‌نویس / مدیر فول کده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده 2 دیدگاه

  1. محمد گفت:

   به نظرم وقتی عکسی رو باز میکنی تو سکرت چت وقتی گزینه Save To Galery فعال باشه یه نسخه ازون عکس تو گالری ذخیره میشه من امتحان کردم.حتی اگه عکس یا فایلی رو طرف تو صفحه چت اصلی برامون بفرسته و و ما بازش کنیم و ازون طرف پاکش کنه باز یه نسخه تو فایلهای تلگرام گوشیمون ازش داریم

   1. سلام درست میفرمایین ولی وقتی تایمر فعال میشه دیگه این طور نیس