تبلیغات

دانلود Google Text-to-Speech 3.15.18 موتور نوشتار به گفتار گوگل برای اندروید

Google Text-to-Speech موتور نوشتار به گفتار گوگل

Google Text-to-Speech
اپلیکیشن موتور نوشتار به گفتار گوگل برای اندروید


فرصت حرف زدن را به دستگاه خود بدهید. این برنامه می‌تواند متن نوشته‌ شده روی صفحهٔ گوشی شما را با صدای بلند بخواند. شما می‌توانید از این برنامه برای خواندن کتاب موردعلاقهٔ خود با صدای بلند استفاده کنید. همچنین می‌توانید تلفظ کلمات جدید را یادبگیرید.

Google Text-to-Speech نرم نرم‌افزاری است که به برنامه‌ها این امکان را می‌دهد تا متن روی صفحه نمایش را با صدای بلند تلفظ کنند. موتور تبدیل نوشتار به گفتار گوگل قبلا بخشی از تجربه اصلی اندروید بود و حالا به عنوان اپلیکیشنی جدا قرار گرفته و می‌تواند هر متنی را که روی نمایشگر قرار دارد با صدای بلند برایتان بخواند. البته انتظار پشتیبانی از زبان فارسی را نداشته باشید؛ ولی مثلا موقع یادگیری زبان انگلیسی یا مطالعه‌ی کتاب‌های زبان اصلی، به کمک‌تان می‌آید تا در تلفظ صحیح کلمات به مشکلی برنخورید.

برای فعال کردن موتور متن به گفتار گوگل می‌توانید به Settings دستگاه خود رفته و در بخش Language & Input وارد Text-to-speech output شده و با انتخاب Google Text-to-speech Engine موتور گوگل را فعال کنید. اگر هم برروی دستگاه‌تان فعال نیست، باید با مراجعه به گوگل‌پلی آن‌را فعال کنید.

این نرم افزار، درحال‌حاضر از زبان‌های هلندی، انگلیسی (هند)، انگلیسی (انگلستان)، انگلیسی (ایالات متحده)، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، کره‌ای، لهستانی، پرتغالی (برزیل)، روسی، اسپانیایی (اسپانیا)، اسپانیایی (ایالات متحده آمریکا) پشتیبانی می‌کند.

ویژگی‌های Google Text-to-Speech

  • استفادهٔ آسان
  • پشتیبانی از بیش از ۳۶ زبان
  • و…
برای استفاده از این قابلیت بر روی دسگاه اندرویدی خود به بخش تنظیمات، تنظیمات زبان و ورودی، Text-to-speech output مراجعه کنید و این موتور را به عنوان موتور ترجیجی برگزینید.
تصاویر

مشخصات فایل و دانلود
  • ورژن: 3.15.18.200023596
  • پسورد در صورت نیاز: www.fullkade.com
تبلیغات
0
کانال تلگرام فول کده

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

آن‌گاه که هرچیزی را به یک چشم دیدیم، حقیقت برایمان نابود می‌شود! باید توجه کنیم که خدا به ما دو چشم داده است!
Telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه