رل چیست؟ رل چیه؟ رل زدن چیه؟ رل زدن چیست؟

رل چیست؟ رل چیه؟ رل زدن چیه؟ رل زدن چیست؟

رل چیست؟ رل چیه؟! رل زدن چیه؟!
این رل چیه؟! in rel چیه؟!


خب به احتمال خیلی زیاد، شما هم از جمله کسایی هستید که این رل رل کردن هارو موقع چت کردن شنیده (البته شنیدن استعاره از خوندنه 😀 )؛ ولی ممکنه خجالت بکشید که معنی اون رو از بقیه بپرسید! به این خاطر که نکنه بهتون بخندن و بگن این عقب افتاده رو نگاه (البته اینو با یه سری الفاظ دیگه میگن 😐 )! ولی، از همین تریبون بهتون اطمینان میدم که خیلی از اونا هم دقیقا نمیدونن این کلمه چیه و از کجا اومده!! 🙂 در ادامه با فول کده همراه باشید.

رل چیست؟ رل چیه؟

رل چیست ؟

در این مورد، می‌تونید موارد زیر رو خونده و هضم کنید:

 • عده‌ای میگن، رل یا rel از عبارت Relative یا Irrelevant گرفته شده. اما واضحه که در اصل، از عبارت Relationship (به معنی رابطه که هرنوع رابطه‌ای می‌تونه باشه) گرفته شده.
 • بیشترین کاربرد استفاده از rel یا رل، توی چت کردنه.
 • معمولا تو ایران، وقتی دو تا پسر و دختر باهم دوست میشن… میگیم رل زدن، یا مثلا پسره یا دختره می‌گه من با رِلَم قرار دارم.
 • خارج از بحث پسر و دختر، این واژه در معانی A friend, buddy, pal, comrade, mate هم به کار میره.
 • به عنوان مسخره بازی هم استفاده میشه؛ مثل عبارت‌های cuz و bro
 • جالبه که در کدنویسی HTML هم یک ویژگی در تگ link به اسم rel وجود داره؛ که بازم از relationship گرفته شده؛ اما اینجا جای بحثش نیست چون تخصصیه!

 


خلاصه
رل در اصل، جنس مخالفی است که با او رابطه‌ی دوستی ایجاد کرده‌ایم (البته معمولا از نوع دوست پسر و دوست دختر)
رل زدن هم یعنی اینکه، این نوع رابطه (رابطه‌ی تعریف شده در بالا) رو ایجاد کنیم. و از این جهت به کسی که در یک رابطه قرار داشته باشه، in rel یا این رل هم میگن!
نکته اخلاقی
احساسات آدما شکننده هستش و اگه آسیب ببینن شخصیتشون ممکنه تغییر کنه و همچنین دچار افسردگی بشن. یه رابطه‌ی ناپایدار هم عامل این مشکله و برای همینم یه ازدواج درست، تنها انتخاب و راه حل موجوده. پس اگه هدفتون از رابطه به ازدواج ختم نمیشه، این کارو نکنید؛ چون هم برای خودتون بده و هم برای طرف مقابل و حتی برای سبک زندگی دیگران.

سینگل چیست؟

ممکنه اشخاصی روی پروفایلشون بنویسن سینگل یا single یا ممکنه کسی ازتون بپرسه سینگلی؟! برای اطلاع از این مورد هم روی دکمه‌زیر کلیک کنید:

سینگل چیه؟ اکس چیه؟
رل زدن چیست؟، رل میخوام، رل می خوام، رل چیست؟، رل چه چیزی است؟، رل کیست؟، رل چه کسی است؟، رل زدن چیست؟، آموزش رل زدن، روش های رل زدن، رل در چت، رل چت، رل رو از کجا پیدا کنم؟، آموزش پیدا کردن رل، سایت رل یابی، رل خوب، رل مناسب، رل خوشکل، رل یعنی چی، آموزش کات کردن با رل، آموزش به هم زدن رل، مشکل با رل داشتن، همه میخوان باهاشون رل بزنم، Rel، In Rel، این رل چیه؟، این رل چیست؟، کجا میشه رل زد؟، دلایل رل ز دن، چگونه مخ بزنیم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cp-codfk

نظرات ثبت شده 235 دیدگاه

  1. محمد کاربر مهمان گفت:

   خدارو شکر ک مشکلات این جمله دوستان حل شد.
   مثل آدم صحبت کنید.
   یعنی چی دخترو پسر دوست بشن و مضخرف بگن

   155
توضیحات پیشنهادی نظرات اشتراک