تبلیغات

رل چیه؟ رل زدن چیه؟

رل چیه؟ رل زدن چیه؟

رل چیه؟! رل زدن چیه؟!
این رل (in rel) چیه؟!


خب به احتمال خیلی زیاد، شما هم از جمله کسایی هستید که این رل رل کردن هارو موقع چت کردن شنیده (البته شنیدن استعاره از خوندنه 😀 )؛ ولی ممکنه خجالت بکشید که معنی اون رو از بقیه بپرسید! به این خاطر که نکنه بهتون بخندن و بگن عقب افتاده (البته اینو با یه سری الفاظ دیگه میگن 😐 )! ولی، از همین تریبون بهتون اطمینان میدم که خیلی از اونا هم دقیقا نمیدونن این کلمه چیه و از کجا اومده!! 🙂 در ادامه با فول کده همراه باشید.

رل چیه؟ رل زدن چیه؟

در این مورد، می‌تونید موارد زیر رو خونده و هضم کنید:

 • عده‌ای میگن، رل یا rel از عبارت Relative یا Irrelevant گرفته شده. اما واضحه که در اصل، از عبارت Relationship (به معنی رابطه که هرنوع رابطه‌ای می‌تونه باشه) گرفته شده.
 • بیشترین کاربرد استفاده از rel یا رل، توی چت کردنه.
 • معمولا تو ایران، وقتی دو تا پسر و دختر باهم دوست میشن… میگیم رل زدن، یا مثلا پسره یا دختره می‌گه من با رِلَم قرار دارم.
 • خارج از بحث پسر و دختر، این واژه در معانی A friend, buddy, pal, comrade, mate هم به کار میره.
 • به عنوان مسخره بازی هم استفاده میشه؛ مثل عبارت‌های cuz و bro
 • جالبه که در کدنویسی HTML هم یک ویژگی در تگ link به اسم rel وجود داره که بازم از relationship گرفته شده؛ اما اینجا جای بحثش نیست چون تخصصیه!

خلاصه
رل در اصل، جنس مخالفی است که با او رابطه‌ی دوستی ایجاد کرده‌ایم (البته معمولا از نوع دوست پسر و دوست دختر)
رل زدن هم یعنی اینکه، این نوع رابطه (رابطه‌ی تعریف شده در بالا) رو ایجاد کنیم. و از این جهت به کسی که در یک رابطه قرار داشته باشه، in rel یا این رل هم میگن!
نکته اخلاقی
احساسات آدما شکننده هستش و اگه آسیب ببینن شخصیتشون ممکنه تغییر کنه و همچنین دچار افسردگی بشن. یه رابطه‌ی ناپایدار هم عامل این مشکله و برای همینم یه ازدواج درست، تنها انتخاب و راه حل موجوده. پس اگه هدفتون از رابطه به ازدواج ختم نمیشه، این کارو نکنید؛ چون هم برای خودتون بده و هم برای طرف مقابل.

ممکنه اشخاصی روی پروفایلشون بنویسن سینگل یا single یا ممکنه کسی ازتون بپرسه سینگلی؟! برای اطلاع از این مورد هم روی دکمه‌زیر کلیک کنید:

سینگل چیه؟
رل زدن چیست؟، رل میخوام، رل می خوام، رل چیست؟، رل چه چیزی است؟، رل کیست؟، رل چه کسی است؟، رل زدن چیست؟، آموزش رل زدن، روش های رل زدن، رل در چت، رل چت، رل رو از کجا پیدا کنم؟، آموزش پیدا کردن رل، سایت رل یابی، رل خوب، رل مناسب، رل خوشکل، رل یعنی چی، آموزش کات کردن با رل، آموزش به هم زدن رل، مشکل با رل داشتن، همه میخوان باهاشون رل بزنم، Rel، In Rel، این رل چیه؟، این رل چیست؟، کجا میشه رل زد؟، دلایل رل ز دن، چگونه مخ بزنیم؟

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

یه کلاسِ تعریف نشده ... فقط برای ارتباط کاری تلگرام پیام بدید ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده 217 دیدگاه

  1. فاطی کاربر مهمان گفت:

   مگه میشه ضایع تر از رل زدن من پیدا کنین😂😂1 ماه باپسره چت میکردم اخر فهمیدم پسر عممه😑نزدیک بود سکته کنم خداوکیلی از من به شما نصیحت تو رل زدن دقت کنید😂😂😂

   6411
   1. ال کاربر مهمان گفت:

    جرررررررررررر واقعا؟ بعد چیشد؟

    50
  2. فائزه کاربر مهمان گفت:

   به نظر شخص من اشتباه ترین کاری که یه آدم میتونه بکنه و بهترین روش برا گند زدن به هدفا و روحیه و احساسات خودش و یه نفر دیگه همین به اصطلاح رل زدنه. خدا وکیلی اول نگاه کنین ببینین اندازه یه کیلو پشم اگه فایده هاش بیشتر از ضرراش بود برین رل بزنین. چیه گند میزنین به احساست تر تمیز خودتون. قشنگ صب کنین وقتش که شد اون ادمی که باید خودش پیدا میشه و درست حسابی با هم میمونین برا همیشه چیه آخه؟:((

   709
توضیحات پیشنهادی نظرات اشتراک