حذف واترمارک پریسما از عکس های آن

حذف واترمارک پریسما از عکس های آن

همانطور که می دانید نرم افزار کاربردی پریسما Prisma توانست در مدت بسیار کوتاهی، با استفاده از فیلترهای منحصر به فرد قدرت گرفته از هوش مصنوعی خود، از محبوبیت و شهرت بسیار بالایی برخوردار شود. با این حال، یک مورد است که باعث ناراحتی بسیاری از کاربران می شود. پس از ویرایش عکس توسط این برنامه، لوگوی Prisma در گوشه ی سمت راست پایین تصویر، درج خواهد شد. در نگاه اول، به نظر می رسد که چاره ای جز تحمل این واترمارک نیست و اگر بیشتر برایتان مهم باشد به این فکر می افتید که تصویر را بزرگتر در نظر گرفته و سپس آن را برش دهید. اما این مژده را می دهیم که می توانید به راحتی و از داخل خود برنامه، نسبت به حذف این لوگو اقدام نمایید. ادامه مطلب را از دست ندهید.

اگر هنوز نرم افزار پرطرفدار پریسما را بر روی دستگاه اندروید یا آی او اس خود نصب نکرده اید می توانید جدیدترین نسخه ی آن را از فروشگاه گوگل پلی یا اپ استور دریافت نمایید. لازم به ذکر است این اپلیکیشن بصورت کاملاً رایگان عرضه شده و شامل پرداخت درون برنامه ای نیز نمی باشد.


چگونه واترمارک تصاویر پریسما را حذف کنیم؟

بعد از باز کردن برنامه ی پریسما، بر روی دکمه ی Settings در سمت راست صفحه ضربه بزنید.

photo_2016-08-19_01-01-43

اگر از سیستم عامل آی او اس استفاده می کنید، گزینه ای به نام Enable Watermarks را مشاهده خواهید کرد که می بایست آن را غیرفعال نمایید. در سیستم عامل اندروید نیز همچون تصویر زیر نیاز است گزینه ی Add Watermark را خاموش کنید.

از این پس هر تصویری که با استفاده از اپلیکیشن Prisma فیلترگذاری شود بدون واتر مارک خواهد بود. ما هم دلیل گنجاندن چنین موردی را درک نکردیم اما خوشبختانه خود توسعه دهندگان به فکر غیرفعالسازی آن نیز بوده و چنین قابلیتی را در اختیار کاربران قرار داده اند. البته راه دیگری هم برای ذخیره ی تصویر بدون لوگو وجود دارد و این است که بجای ذخیره ی عکس توسط خود برنامه، در هنگام انتخاب فیلتر، از آن اسکرین شات بگیرید. به همین راحتی!

منبع: wccftech و tarfandha

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

cp-codfk

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات پیشنهادی نظرات اشتراک