تبلیغات

ابزارهای آنلاین ساخت تصویر GIF

ابزارهای آنلاین ساخت تصویر GIF

سرویس های آنلاین ساخت تصاویر GIF

online services to make GIF images

تصاویر گیف امروزه به یکی از بخش های جدایی ناپذیر شبکه های اجتماعی تبدیل شده اند. GIF یک زبان تحت وب است که بدان تصویر انیمیشنی یا متحرک نیز گفته میشود و معمولا از بخش های منتخب یک فیلم استخراج میشود. ایجاد تصاویر گیف یا متحرک به واسطه ابزارهای آنلاین ساخت تصاویر GIF مدتی است که امکان پذیر شده است. در ادامه با بهترین سرویس های آنلاین ساخت تصاویر متحرک آشنا خواهید شد.

خوش بختانه اغلب شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام از گیف پشتیبانی می کنند و نرم افزارهای زیادی برای گسترش استفاده از این نوع تصاویر منتشر شده است. حتی می توانید با اضافه کردن تصاویر GIF به صفحه نمایش اندروید از آن ها مثل تصاویر معمولی استفاده کنید.

ساخت تصاویر متحرک گیف با Gfycat

یکی از سایت های رایگانی که امکان ساخت تصویر گیف را بدون نیاز به ایجاد حساب کاربری در این سایت به شما می دهد، ابزار رایگان Gfycat می باشد. در دسته بندی های موجود هشتگ های دلخواه خود را قرار دهید و در دیتابیس سایت جست وجو کنید تا بتوانید انیمیشن دلخواه خود را که قرار است روی فیلم اعمال شود را انتخاب کنید. در این سایت می توانید ویدیو های دلخواتان را از یوتیوب آپلود کنید و ورژن گیف را دانلود نمایید.

1online-services-to-make-GIF-images

ساخت و ویرایش تصاویر گیف با Giphy

Giphy از محبوب ترین ابزارهای آنلاین برای ساخت تصاویر متحرک می باشد که در کنار امکان ساخت تصاویر به صورت آنلاین ، ابزارهای ویرایش آن ها را نیز در اختیار کاربران قرار داده است. شما می توانید هر ویدیوی یا اسلاید شو را مستقیما وارد کنید و یا آدرس را از طریق یوتیوب پیست کنید. در ابزارهای ویرایش گیف این سایت می توانید از گزینه های مختلفی نظیر افزودن کپشن به تصاویر گیف، اضافه کردن فیلتر به گیف و ویرایش نهایی آن استفاده کنید.

3online-services-to-make-GIF-images

ویرایش و بهینه سازی تصاویر گیف با GifGifs

بعد از این که تصاویر گیف ایجاد میشوند، جزییات این تصاویر نظیر حجم آن ها گاهی برای ارسال تصاویر گیف مشکل ساز میشود. به عنوان مثال در توییتر حداکثر حجم ممکن برای تصاویر GIF  حدود ۵ مگابایت است. در این مواقع برای رفع محدودیت های شبکه های اجتماعی تصاویر گیف را باید بهینه کرد. بهینه سازی این تصاویر بارگذاری و بازشدن آن ها را نیز ساده تر می کند. GifGifs ابزاری آنلاین و رایگان برای بهینه سازی تصاویر گیف می باشد.

با استفاده از این سایت می توانید علاوه بر بهینه سازی تصاویر آن ها را ویرایش کنید. افزودن زیرنویس به گیف،کراپ کردن گیف یا ترکیب دو ویدیو با یکدیگر برای ساخت گیف تنها نمونه ای از امکانات این سرویس می باشند.

4online-services-to-make-GIF-images

پیشنهاد خود را با ما به اشتراک بگذارید

برای ساخت تصاویر گیف و ویرایش آن ها از چه ابزارهای آنلاین دیگری استفاده کرده اید؟ پیشنهاد خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: ترفندها

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

علاقه‌مند به اشتراک‌گذاری اطلاعات در هر زمینه‌ای که امکانش باشه 🙃

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات پیشنهادی نظرات اشتراک