تبلیغات

فروش سامسونگ گلکسی S7 از آیفون ۶s در آمریکا پیشی گرفت

فروش سامسونگ گلکسی S7 از آیفون ۶s در آمریکا پیشی گرفت
هادی اکبرزاده
نوشته شده توسط هادی اکبرزاده

احتمالا با دنبال کردن خبرهای ماه‌های گذشته درباره شرکت اپل می‌دانید این شرکت تا حدی دچار مشکل شده و با برخی بحران‌های مالی دست به گریبان است.

حال بررسی آخرین گزارش‌ها از میزان فروش گوشی‌های اپل هم نشان می‌دهند فروش گوشی‌های این شرکت کاهش یافته است، اما نکته قابل توجه دیگری که در گزارش جدید منتشر شده این است که فروش گوشی‌های سامسونگ گلکسی S7 و سامسونگ گلکسی S7 Edge در ایالات متحده آمریکا از گوشی آیفون ۶s و آیفون ۶s Plus بیشتر شده و شرکت سامسونگ رقیب اصلی اپل توانسته در آمریکا از این شرکت پیشی بگیرد.

براساس این گزارش در سه ماهه منتهی به ماه می ۲۰۱۶، سامسونگ ۳۷ درصد و اپل ۲۹ درصد فروش گوشی‌های هوشمند را به خود اختصاص داده‌اند که در این میان سهم گوشی گلکسی S7 و S7 Edge، حدود ۱۶ درصد و آیفون ۶s و ۶s plus حدود ۱۴٫۶ درصد از سهم فروش کل است. با این حال میزان کسانی که از گوشی‌های سامسونگ به سمت استفاده از گوشی‌های اپل رو می‌آورند هنوز سه برابر کسانی است که از گوشی‌های اپل به سمت گوشی‌های سامسونگ می‌آیند.

البته این نکته را هم نباید فراموش کرد که گوشی‌های پرچم‌دار شرکت اپل چند ماهی پیش از گوشی‌های شرکت سامسونگ به بازار عرضه شدند و جدید بودن بیشتر گوشی‌های سامسونگ هم می‌تواند یکی از دلایل فروش بیشتر این گوشی‌ها باشد.

 

منبع: AndroidAuthority و دیجی کالا

تبلیغات
0
کانال تلگرام فول کده

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

آن‌گاه که هرچیزی را به یک چشم دیدیم، حقیقت برایمان نابود می‌شود! باید توجه کنیم که خدا به ما دو چشم داده است!
Telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه