تبلیغات

کن لواین در حال کار برروی یک پروژه با نام Twilight Zone است

کن لواین در حال کار برروی یک پروژه با نام Twilight Zone است

پس از کار بر روی چند سری از بهترین و محبوب ترین عناوین نسل گذشته، خیلی از هواداران مایل بودند تا ببینند که اثر بعدی کن لواین یه چیزی خواهد بود. جدا از عنوانی که او سخت درگیر ساخت در تیک تو اینتراکتیو (Take Two Interactive) است، کن لواین مشغول ساخت عنوانی ترکیبی از فیلم و بازی تحت عنوان Twilight Zone نیز می باشد. برای توضیحات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.


لواین طی صحبت های خود با سایت Wired در رابطه با منابع الهام و دیگر موارد گفته است:

وقتی بازی های خودم را تجربه می کنم، می شود گفت Twilight Zone چیزی است که با آن بزرگ شده ام. اخلاقیات در این عناوین، داستان را به وجود می آورند و معمولا در رابطه با یک شخصیت هستند که تجربه ای در وسط زندگی شخصی خود را تجربه می کند اما در عین حال این مهم بیانگر وضعیت بخشی بزرگتر از جامعه بشری است. فکر نمی کنم راد سرلینگ از همان اول قرار بود که یک نویسنده محتویات علمی تخیلی بشود. با این حال او متوجه شد که این مورد گزینه بسیار مناسبی برای تشبیه است.

در رابطه با خود بازی لواین اعلام کرده است که تعاملات در مرکز قرار دارند و او سعی می کند عنوانی را تهیه کند که فضای بین فیلم های سینمایی و بازی های ویدئویی را کاوش خواهد کرد. این پروژه با همکاری افرادی مانند سم بارلو که Her Story را در کارنامه خود دارد، در دست ساخت می باشد.

منبع: گیم فا

تبلیغات
کانال تلگرام فول کده
تبلیغات

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

علاقه‌مند به اشتراک‌گذاری اطلاعات در هر زمینه‌ای / برنامه‌نویس فول استک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه