تبلیغات

فروش 65 میلیونی جی‌ تی‌ ای5 – بازی بعدی راک‌استار به زودی معرفی می‌شود

فروش 65 میلیونی جی‌ تی‌ ای5 - بازی بعدی راک‌استار به زودی معرفی می‌شود

شرکت بازی‌سازی تیک‌تو، آمار و ارقام مربوط به سه‌ماهه‌ی پایانی سال مالی خود را منتشر کرده است. تیک‌تو که مالک استودیوی بازی‌سازی «راک‌استار گیمز» است، گفته که این استودیوی بازی‌سازی مشغول کار روی پروژه‌های جدیدی است که در آینده‌ی نزدیک رونمایی خواهند شد.

شرکت تیک‌تو در بیانیه‌ای گفته که سال مالی 2016، برای‌شان پربار بوده است. تیک‌تو هم‌چنین پیش‌بینی کرده که سال مالی 2017 این شرکت هم که از اول آوریل سال جاری شروع شده، سال قدرتمندی را برای این شرکت بازی‌سازی رقم خواهد زد.

تیک‌تو زمانی درباره‌ی راک‌استار صحبت کرد که مشغول ارایه‌ی پیش‌بینی‌ها و انتظارات‌اش از سال مالی 2018 بود؛ در نتیجه ممکن است بازی بعدی راک‌استار تا سال 2017 میلادی عرضه نشود.

انتظار داریم بازی بعدی استودیوی بازی‌سازی را‌ک‌استار گیمز، یک Red Dead جدید باشد.

طبق آمار و ارقام ارایه شده، فروش بخش آنلاین جی‌تی‌ای5 (GTA Online) در هر سه‌ماهه‌ی مالی شاهد افزایش بوده است. تیک‌تو هم‌چنین گزارش داده که درآمد حاصل از این بازی در سال مالی 2016، نسبت به سال قبل بیشتر شده است.

GTA-5-768x488

تیک‌تو با اینکه از اعداد و ارقام دقیق درآمدش صحبت نکرده، اما گفته که جی‌تی‌ای5 بیش از 65 میلیون نسخه فروخته است. این مقدار از آمار قبلی که در سه‌ماهه‌ی سوم سال مالی تیک‌تو ارایه شده بود، پنج میلیون نسخه بیشتر است.

انتظار داریم بازی بعدی استودیوی بازی‌سازی را‌ک‌استار گیمز، قسمت جدیدی در مجموعه بازی‌های Red Dead یا بسته‌ی الحاقی داستانی جی‌تی‌ای5 باشد.

منبع: VG247

تبلیغات
کانال تلگرام فول کده

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

علاقه‌مند به اشتراک گذاری اطلاعات در هر زمینه‌ای / برنامه‌نویس فول استک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه