تبلیغات

بازی Resident Evil 7 در E3 2016 معرفی خواهد شد

بازی Resident Evil 7 در E3 2016 معرفی خواهد شد

همین چند وقت پیش بود که شرکت «کپکام» (Capcom) اعلام کرد، در حال ساخت یک قسمت بزرگ از مجموعه بازی‌های «رزیدنت اویل» (Resident Evil) است. این عنوان که به احتمال زیاد Resident Evil 7 خواهد بود، در E3 2016 به نمایش در می‌آید.

شرکت کپکام گفته بود که قسمت جدید مجموعه بازی‌های رزیدنت اویل را تا قبل از فروردین ماه سال 96 راهی بازار خواهد کرد. خوشبختانه برای دیدن این بازی زمان زیادی نباید صبر کنیم و به نظر می‌رسد که ماه آینده و در نمایشگاه E3 2016 اولین نمایش‌های این بازی منتشر خواهد شد.

بازی رزیدنت اویل 7 در E3 2016 معرفی خواهد شد.

براساس اطلاعات منتشر شده، قسمت جدید مجموعه بازی‌های رزیدنت اویل به ریشه‌های ترسناک خودش برگشته و همانند قسمت اول گیمرها را به چالش می‌کشد. البته کپکام قصد ندارد دست به بازی‌سازی مجدد این مجموعه بزند و همچنان داستان قسمت‌های قبلی را گسترش خواهد داد و به روند داستانی آن‌ها وفادار باقی می‌ماند.

از آنجایی که شرکت کپکام کنفرانس خبری ویژه‌ای در E3 2016 ندارد، به احتمال زیاد در زمان کنفرانس دو شرکت مایکروسافت یا سونی این بازی را معرفی خواهد کرد. البته روز گذشته هم تاریخ تمام کنفرانس‌های خبری E3 امسال مشخص شد.

تبلیغات
0
کانال تلگرام فول کده
تبلیغات

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

علاقه‌مند به اشتراک گذاری اطلاعات در هر زمینه‌ای / برنامه‌نویس و دانشجوی ارشد رشته شبیه‌ساز هوشمند / همچنین در حال نوشتن یه رمان فانتزی (اگه خدا بخواد و تموم شه 😂)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه