تبلیغات

آنچارتد4 در صدر بازی‌های پرفروش هفته‌ی گذشته قرار گرفت

آنچارتد4 در صدر بازی‌های پرفروش هفته‌ی گذشته قرار گرفت

دو هفته‌ای است که از عرضه‌ی چهارمین قسمت در مجموعه بازی‌های آنچارتد می‌گذرد. «آنچارتد4» نه تنها از سوی منتقدان مورد توجه قرار گرفته، بلکه بازی توانسته است تا بیشترین فروش را در بین تمام بازی‌های این مجموعه داشته باشد.

طبق آمار و ارقامی که موسسه‌ی Chart-Track ارایه داده، آنچارتد4 توانسته است تا در هفته‌ی اول فروش‌اش، رتبه‌ی اول را در انگلستان کسب کند. این موسسه‌ی انگلیسی، همچنین گزارش داده است که فروش هفته‌ی اول آنچارتد 4، از فروش قسمت سوم این مجموعه یعنی Uncharted 3: Drake’s Deception حدود 66 درصد بیشتر بوده است.

آنچارتد4 توانسته است در هفته‌ی اول فروش خود، در صدر لیست بازی‌های پرفروش ژاپن قرار بگیرد.

در لیست پرفروش‌ترین بازی‌های هفته‌ی گذشته‌ی انگلستان، رتبه‌ی دوم به بازی Doom اختصاص داده شده است. بازی Battleborn هم که دو هفته‌ی پیش عرضه شده و در صدر لیست بازی‌های پرفروش قرار گرفته بود، در هفته‌ی دوم فروش‌اش، از رتبه‌ی اول به رتبه‌ی دوازدهم کوچ کرده است.

Uncharted_4-1موفقیت آنچارتد4 فقط هم به انگلستان ختم نمی‌شود. موسسه‌ی آماری Media Create که فروش بازی‌ها را در ژاپن بررسی می‌کند، از فروش بالای این بازی خبر داده است. آنچارتد4 توانسته است در هفته‌ی اول فروش خود، در صدر لیست بازی‌های پرفروش ژاپن قرار بگیرد و بیش از 128 هزار نسخه بفروشد.

آنچارتد4 در روز دهم ماه میلادی جاری به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن4 عرضه شد.

منبع: VG247

 

تبلیغات
کانال تلگرام فول کده

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

علاقه‌مند به اشتراک گذاری اطلاعات در هر زمینه‌ای / برنامه‌نویس فول استک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه