تبلیغات

۶ مکان زیبا در آمریکا که به خاطر داستان‌های جنایی نابود شدند

هادی اکبرزاده
نوشته شده توسط هادی اکبرزاده

۶ مکان زیبا در آمریکا که به خاطر داستان‌های جنایی نابود شدند


اغلب کسانی که عاشق داستان‌های جنایی هستند، باور دارند هرگز نباید به مکانی که چنین وقایع فجیعی درآن‌ها رخ داده، نزدیک شوند. به اعتقاد آن‌ها این اماکن که روزی مدفن اجساد قربانیان پرونده‌های جنایی بوده، نفرین شده‌اند و اصلا جای مناسبی برای گذران وقت نیستند.

DES-PLAINS-RIVER-4

۱. رودخانه‌ی د پلینز (Des Plaines River)

«جان وین گریسی» (John Wayne Gracy)، معروف به «دلقک قاتل» شیکاگو، در دهه‌ی ۱۹۷۰ میلادی، پس از آن‌که، ۳۳ پسر نوجوان را مورد تجاوز قرار داد و به قتل رساند، جسدشان را به این رودخانه‌ انداخت. «جفری داهمر» (Jeffery Dahmer)، آدم‌خوار شهر میلواکی هم آن قسمت‌های بدن قربانیان‌اش را که نمی‌خورد(!)، به رودخانه می‌ریخت.

LEAKIN-PARK-4

۲. پارک لیکین بالتیمور (Baltimore’s Leakin Park)

این پارک بیشتر به خاطر نقش عمده‌اش در پادکست «زنجیره‌ای» معروف است، بالتیمور این پارک را «بزرگترین گورستان ثبت‌نشده» می‌نامد؛ چرا که آنجا مواجه‌ شدن با یک جسد عادی است. آهسته قدم بردارید.

GREEN-RIVER-4

۳. رودخانه‌ی سبز (The Green River)

این رودخانه‌ی مخوف، زباله‌دان «گری ریجوی» (Gary Ridgway) اهل واشینگتن بود؛ کسی که پنج نفر نخست از ۷۱ نفر قربانی‌اش در دهه‌ی ۱۹۸۰ میلادی را پس از قتل به این رودخانه انداخت. ترسناک‌تر این‌ که همین امسال جسد زنی در یک چمدان در این روخانه پیدا شد. شاید قاتل، دنباله‌روی راه قاتل اصلی رودخانه‌ی سبز باشد.

Mojave-desert-1-3

۴. بیابان موهاوی (Mojave Desert)

گفته می‌شود این بیابان وسیع که بخش‌هایی از کالیفرنیا، نوادا، یوتاه و آریزونا را دربرگرفته، مدفن اجساد قربانیان قتل بی‌شماری‌ است؛ طوری‌که اگر هرجا جسدی رها می‌شد یک صلیب روی آن قرار می‌گرفت، به سختی می‌شد در این بیابان راه رفت. شایعات مبنی بر این است که «ویلیام ریچارد بردفورد» (William Richard Bradford)، قاتل زنجیره‌ای، پیش از مرگش اعتراف کرد جسد ۵۴ نفر را در این بیابان سربه‌نیست کرده‌بود.

EVERGLADES

۵. پارک ملی اورگلیدز (The Everglades)

قاتلان زنجیره‌ای بسیاری، از جمله «اوتیس الوود تول» (Ottis Elwood Toole) و «هنری لی لوکاس» (Henry Lee Lucas)، اجساد قربانیان خود را در مرداب‌های وسیع این منطقه رها کرده‌اند. ترسناک‌تر از آن این ‌است که شایعاتی مبنی بر وجود یک فرقه‌ی شیطانی‌ در دل این منطقه به گوش می‌رسد.

EAST-RIVER-3

۶. ایست ریور (The East River)

این رودخانه یکی از سمبل‌های شهر نیویورک است که دو قسمت شهر یعنی منهتن و نیوجرسی را از هم جدا ‌می‌کند. این رودخانه‌ که مدفن قربانیان قتل‌ است، اردیبهشت هر سال همراه با شناور شدن اجساد روی سطح آب، پلیس نیویورک را مجبور به دروی اجساد می‌کند.


منبع: Dos و دیجی‌کالا

تبلیغات
0
کانال تلگرام فول کده

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

آن‌گاه که هرچیزی را به یک چشم دیدیم، حقیقت برایمان نابود می‌شود! باید توجه کنیم که خدا به ما دو چشم داده است!
Telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین نظرات

  • تعریف سیستم نظرات: سیستم نظرات، محلی است تا شما دوستان عزیز بتوانید دیدگاه خود را نسبت به مطلب قرار گرفته بنویسید، نه چیز دیگری!
  • نظراتی که به بهبود پست کمک کنند، با ذکر نام ارسال کننده به پست اضافه خواهند شد.
  • برای ارسال نظر، نیازی به سلام و احوال‌پرسی نیست و این فقط به خاطر ساده‌تر و سریع تر شدن متن می‌باشد.
  • دیدگاهی که ارسال می‌کنید، حتما باید درباره‌ی پست قرار گرفته باشد؛ نظرات پست‌های دیگر را در جای خود بنویسید در غیر این‌صورت تایید یا پاسخ داده نخواهند شد.
  • سوالی که جواب آن در پست وجود داشته باشد، تایید یا پاسخ داده نخواهد شد.
  • برای پاسخ دادن به نظرات دیگران، از گزینه‌ی پاسخ کنار هر دیدگاه استفاده کرده و یک نظر جدید ارسال نفرمایید. همچنین برای ارسال نظر جدید از گزینه‌های مربوط به پاسخ استفاده نکنید.
  • دوستان عزیز واقعا نظر لطف شماست اما متن‌های کوتاهی مانند "مرسی"، "عالی بود" ممکن است تایید نشوند. این به خاطر شلوغ نشدن قسمت نظرات است.
  • بهتر است برای ارسال نظر در سایت ثبت نام کنید و سپس با اکانت خود وارد شده و نظرتان را ارسال کنید.
  • قوانین نظرات در طول زمان در این قسمت اضافه و تغییر داده می‌شوند و می‌توانید از این قسمت بررسی کنید.
  • این قوانین شامل پست های قدیمی نمی‌شود ولی نظرات پست های قدیمی نیز در صورت نیاز اصلاح خواهند شد.

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه