تبلیغات

آموزش استفاده از xmodegames در کلش اف کلنز

آموزش استفاده از xmodegames در کلش اف کلنز
موارد گفته شده در این آموزش دیگر کاربردی ندارد.

قبلا ترم افزار Xmodgames را که ابزاری برای هک و تفلب در بازی های اندرویدی می باشد برایتان معرفی کردیم. در این پست از فول کده قصد داریم تا به آموزش استفاده از این ابزار در کلش اف کلنز بپردازیم.

 یکی از اصلی ترین مواردی که در مورد برنامه Xmodgames وجود دارد، استفاده از متد هایی برای ایجاد تغییراتی در بازی کلش اف کلنز می باشد. می توان گفت در ایران بیشترین استفاده از این برنامه برای تقلب در بازی کلش اف کلنز می باشد که با کمک ان کاربران قادر خواهند بود تغییراتی را در بازی کلش اف کلنز ایجاد کنند.

در ادامه قصد داریم شما را با روش تقلب در بازی محبوب Clash Of Clans توسط برنامه Xmodgames آشنا کنیم. نکته ای که در ابتدا حتما باید به آن توجه داشته باشید، این است که به دلیل آنلاین بودن بازی کلش اف کلنز و ذخیره دائمی آن در سرورهای سازنده بازنده، امکان انجام هیچ گونه مودی برای این بازی وجود ندارد و با استفاده از Xmodgames نیز همانگونه که پیشتر  گفتیم، تنها امکان انجام تقلب و تغییر در آار و ارقام می باشد.اما همین تقلب و تغییرات شامل چه مواردی می شوند؟ در ادامه به این سوال پاسخ می دهیم:

موارد قابل تعییر با xmodgames در کلش اف کلنز

 • Elixir More Than
  در هنگام جستوجو برای جنگ، تنها دمودده هایی را به شما نمایش خواهد داد که مقدار طلا و اکسیر موجود در آنها، با مقداری که شما وارد کرده اید، بیشتر باشد.
 • Search Switch
  این گزینه میزان بیشتر از لوت وارد شده توسط شما را نمایش میدهد.
 • Keep Active
  همانطور که میدانید در صورت آنلاین بودن شما هیچ کس امکان حمله به شما را نخواهد داد. هنگامی که آنلاین هستید دمودده شما برای جستوجو نمایش داده نخواهد شد و از این رو، کسی هم به شما حمله نمی کند. این گزینه همیشه شما  را آنلاین نگاه خواهد داشت، اما باید توجه داشته باشید که گوشی تان و همچنین صفحه نمایش آن باید روشن نگاه داشته شود.
 • Sandbox Attack
  این گزینه نیز می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد. هنگامی که در حال مشاهده قبلیه های دیگر باشد، با استفاده از این گزینه امکان حمله کردن به قبلیه در حال مشاهده را خواهید داشت.

روش حل مشکل عدم سرچ و جستجوی لوت در بازی Clash Of Clans

پس از نوشتن مقدار لوت مورد نظر در صورتی که با مشکل عدم جستجو و سرچ روبرو شدید در نرم افزار Xmodgames گزینه های Search Switch و Sandbox Attack را روشن کرده و خودتان به صورت دستی Attack بزنید و بعد جستجو شروع خواهد شد.

نکته: این روش ارتباطی با بن شدن شما ندارد و نوعی شبیه سازی برای حمله است اما مسئولیت هرگونه بن شدن، با خودتان است.

آموزش استفاده از xmodegames در کلش اف کلنز

پس از دانلود و نصب آخرین نسخه از نرم افزار Xmodgames از ادامه مطلب، آن را اجرا کرده دسترسی روت آن را تایید کنید و وارد آن شوید (برای اجرای بازی Clash of Clans به اینترنت هم متصل باشید) حالا وارد نرم افزار Xmodgames شوید. لیست بازی هایی که قابل مود و تغییرات هستند و بر روی گوشی شما نیز نصب می باشد، قابل مشاهده می باشند.

برای شروع تقلب در بازی Clash Of Clans ، به قسمت Mod نرم افزار همانند تصویر زیر بروید.

 Xmodgames

حالا می بایست مود و تقلب را برای بازی Clash Of Clans فعال کنید ، پس از لیست بازی ها ، این بازی را انتخاب کنید.
وارد صفحه بعدی می شوید که مطابق با تصویر زیر است. بر روی گزینه install Mode کلیک کنید.

 Xmodgames-2

در صورتی که این عمل با موفقیت به اتمام برسد گزینه بالا به صورت تصویر زیر تغییر نام خواهد داد.

Xmodgames-3

حالا بر روی گزینه نارنجی رنگ Launch کلیک کنید تا به صورت خودکار وارد بازی Clash Of Clans شوید همان طور که می بینید یک علامت ضربدر مانند “X” در سمت راست تصویر اضافه شده است.

اگر برنامه را باز کنید به ربات به سمت راست اومده و در ورژن های قدیمی تر ضربدر میاد.

ادامه آموزش به زودی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه

توضیحات پیشنهادی نظرات اشتراک