فول کده
ورود عضویت
تبلیغات

تریلر بازی Outlast Bundle of Terror منتشر شد

Outlast Bundle of Terror
هادی اکبرزاده
نوشته شده توسط هادی اکبرزاده

تریلر Outlast Bundle of Terror منتشر شد
این بازی، در حال حاظر (9 اسفند 1396) فقط برای ننینتندوسوییچ منتشر شده است


بی‌شک می‌توان گفت سری Outlast، یکی از ترسناک ترین و دلهره آورترین عنوان‌های بازی در سال‌های اخیر می‌باشد. سازندگان خلاق و خوش فکر این بازی با حذف اکشن از جریان گیم‌پلی و همچنین یک سری مکانیک های جالب و البته دوربین POV جذاب آن، نسخه های اول و دوم Outlast را به تجربه ای به یاد ماندنی و هیجان انگیز برای بازی‌بازان تبدیل نمودند.

حال، سازندگان به طرز غافلگیر کننده ای بازی خود را برای کنسول محبوب و ترکیبی شرکت نینتندو، یعنی نینتندو سوییچ عرضه کردند و به مناسبت این عرضه، شاهد یک تریلر جدید نیز از بازی هستیم.

توضیحات بیشتر

طرفداران بازی Outlast و همچنین علاقه مندان به سبک وحشت بقا می‌توانند خوشحال باشند چرا که این عنوان هم‌اکنون به صورت قابل حمل و دستی نیز قابل بازی است. Outlast برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد. استودیوی Red Barrels، سازنده بازی اعلام کرده که Outlast: Bundle of Terror برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده است.

این بسته شامل نسخه اول بازی همچنین محتوای الحاقی Whistleblower می‌شود و هم‌اکنون برای کنسول ترکیبی شرکت نینتندو در دسترس قرار دارد. استودیوی Red Barrels پیش از این تنها یک خبر اعلام کرده بود که بازی آن ها قرار است برای کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ عرضه شود و مدتی پس از آن، به طور غافلگیر کننده ای شاهد عرضه این عنوان بودیم.
این نکته قابل ذکر است که Outlast: Bundle of Terror ابتدا در مناطق اروپایی به فروش می‌رسید اما اعلام شد که بازی خیلی زود برای منطقه آمریکای شمالی نیز در دسترس قرار خواهد گرفت (شاید تا کنون).

اما قطعا می‌دانید که نسخه دوم بازی Outlast در سال گذشته میلادی عرضه شد و نسبت به بازی پیشین پیشرفت های زیادی کرده بود. حال، باید بگوییم که Outlast 2 نیز برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد و این طور که اعلام شده، باید تا پایان سال جاری میلادی منتظر عرضه آن باشیم. با این که هنوز تاریخ انتشار Outlast 2 برای نینتندو سوییچ مشخص نشده اما ویژگی های پیش خرید این عنوان هم‌اکنون در فروشگاه اختصاصی نینتندو یعنی eShop قرار گرفته است.

بسته‌ی Outlast: Bundle of Terror هم اکنون برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس است و نسخه دوم بازی نیز مدتی بعد در سال جاری منتشر خواهد شد.

تریلر

 


منبع: گیم‌فا

تبلیغات
0
کانال تلگرام فول کده

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

آن‌گاه که هرچیزی را به یک چشم دیدیم، حقیقت برایمان نابود می‌شود! باید توجه کنیم که خدا به ما دو چشم داده است!
Telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین نظرات

  • تعریف سیستم نظرات: سیستم نظرات، محلی است تا شما دوستان عزیز بتوانید دیدگاه خود را نسبت به مطلب قرار گرفته بنویسید، نه چیز دیگری!
  • نظراتی که به بهبود پست کمک کنند، با ذکر نام ارسال کننده به پست اضافه خواهند شد.
  • برای ارسال نظر، نیازی به سلام و احوال‌پرسی نیست و این فقط به خاطر ساده‌تر و سریع تر شدن متن می‌باشد.
  • دیدگاهی که ارسال می‌کنید، حتما باید درباره‌ی پست قرار گرفته باشد؛ نظرات پست‌های دیگر را در جای خود بنویسید در غیر این‌صورت تایید یا پاسخ داده نخواهند شد.
  • سوالی که جواب آن در پست وجود داشته باشد، تایید یا پاسخ داده نخواهد شد.
  • برای پاسخ دادن به نظرات دیگران، از گزینه‌ی پاسخ کنار هر دیدگاه استفاده کرده و یک نظر جدید ارسال نفرمایید. همچنین برای ارسال نظر جدید از گزینه‌های مربوط به پاسخ استفاده نکنید.
  • دوستان عزیز واقعا نظر لطف شماست اما متن‌های کوتاهی مانند "مرسی"، "عالی بود" ممکن است تایید نشوند. این به خاطر شلوغ نشدن قسمت نظرات است.
  • بهتر است برای ارسال نظر در سایت ثبت نام کنید و سپس با اکانت خود وارد شده و نظرتان را ارسال کنید.
  • قوانین نظرات در طول زمان در این قسمت اضافه و تغییر داده می‌شوند و می‌توانید از این قسمت بررسی کنید.
  • این قوانین شامل پست های قدیمی نمی‌شود ولی نظرات پست های قدیمی نیز در صورت نیاز اصلاح خواهند شد.

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه