فول کده
ورود عضویت
تبلیغات

دانلود تلگرام ایکس Telegram X 0.20.5.846 اندروید

Telegram X | تلگرام ایکس

Telegram X تلگرام ایکس اندروید
جایگزینی برای مشتریان تلگرام با سرعتی بیشتر، انیمیشن‌های روان و ویژگی‌های تجربی فراوان
نسخه Stable و پایدار 0.20.5.846


Telegram X (تلگرام ایکس) ، نام یک برنامه پیام رسان متن باز می‌باشد که بر اساس پیام رسان تلگرام ساخته شده‌است. ویژگی‌های تلگرام ایکس از بسیاری جهات درست مشابه به تلگرام اصلی می‌باشند با این تفاوت که تلگرام ایکس کمی سبک تر بوده و دارای سرعت بیشتر در ارسال و دریافت اطلاعات است

توسعه دهنده این برنامه Telegram LLC می‌باشد در حالی که تلگرام اصلی توسط Telegram LLP منتشر شده‌است. تلگرام ایکس با نام دیگر چلگرام (Challegram) نیز شناخته می‌شود.

این پیام رسان ابتدا برای سیستم عامل‌های آی او اس و بعد از مدتی برای سیستم عامل‌های اندروید منتشر شد. تلگرام ایکس رابط کاربری کمی متفاوت تری دارد و چت‌ها به صورت زبانه (Tab) شبیه به پیام رسان واتس اپ دسته بندی می‌شوند. همچنین استیکرها و ایموجی‌ها بهینه شده تر و کم حجم تری دارند.

به نقل از سایت های خبری معروف، اپلیکیشن Telegram X از نظر امنیت قابل قبول پاول دورف است و بهتر است بدانید توسط خود تلگرام در سایت اش مورد تایید قرار گرفته است و شما قادرید جدیدترین و آخرین نسخه اش را برای دستگاه اندرویدی تان دانلود و نصب کنید. در تستی که ما برروی Telegram X داشتیم به این نتیجه رسیدیم که بهترین گزینه برای افرادی که به دنبال یک تلگرام کامل و امن هستند می باشد و ان را به همه شما پیشنهاد می دهیم! از نظر امنیت برنامه همانند نسخه رسمی و اصلی تلگرام قابل قبول است و تلگرام نیز ان را در سایتش تایید کرده است.

تصاویر

تبلیغات
0
کانال تلگرام فول کده

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

متولد آبان 74. برنامه نویسی اندروید، ویندوز، وب و ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین نظرات

  • تعریف سیستم نظرات: سیستم نظرات، محلی است تا شما دوستان عزیز بتوانید دیدگاه خود را نسبت به مطلب قرار گرفته بنویسید، نه چیز دیگری!
  • نظراتی که به بهبود پست کمک کنند، با ذکر نام ارسال کننده به پست اضافه خواهند شد.
  • برای ارسال نظر، نیازی به سلام و احوال‌پرسی نیست و این فقط به خاطر ساده‌تر و سریع تر شدن متن می‌باشد.
  • دیدگاهی که ارسال می‌کنید، حتما باید درباره‌ی پست قرار گرفته باشد؛ نظرات پست‌های دیگر را در جای خود بنویسید در غیر این‌صورت تایید یا پاسخ داده نخواهند شد.
  • سوالی که جواب آن در پست وجود داشته باشد، تایید یا پاسخ داده نخواهد شد.
  • برای پاسخ دادن به نظرات دیگران، از گزینه‌ی پاسخ کنار هر دیدگاه استفاده کرده و یک نظر جدید ارسال نفرمایید. همچنین برای ارسال نظر جدید از گزینه‌های مربوط به پاسخ استفاده نکنید.
  • دوستان عزیز واقعا نظر لطف شماست اما متن‌های کوتاهی مانند "مرسی"، "عالی بود" ممکن است تایید نشوند. این به خاطر شلوغ نشدن قسمت نظرات است.
  • بهتر است برای ارسال نظر در سایت ثبت نام کنید و سپس با اکانت خود وارد شده و نظرتان را ارسال کنید.
  • قوانین نظرات در طول زمان در این قسمت اضافه و تغییر داده می‌شوند و می‌توانید از این قسمت بررسی کنید.
  • این قوانین شامل پست های قدیمی نمی‌شود ولی نظرات پست های قدیمی نیز در صورت نیاز اصلاح خواهند شد.

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه