فول کده
ورود عضویت
تبلیغات

عرضه گوشی های شیائومی از ماه آینده از طریق همراه اول

عرضه شیائومی
نوشته شده توسط رضا عبدالهی

چکیده مطلب : شیائومی و همراه اول شریک تجاری شدند. نمایندگان شرکت‌های اسوشید نماینده رسمی شیائومی در ایران و همراه اول رسما همکاری خود برای عرضه‌ی گوشی‌های هوشمند در سرتاسر ایران را رسما اعلام کردند.

راسم معرفی رسمی شیائومی برای بازار ایران در حال برگزاری است و در آن راوی متیو، مدیر کل شرکت TASK نماینده انحصاری شیائومی در خاورمیانه و آفریقا نه تنها شرکت اسوشید تجارت را به عنوان نماینده‌ی رسمی این شرکت در بازار ایران معرفی کرد، بلکه رسما تایید کرد که محصولات شیائومی با همکاری اپراتور همراه اول در بازار ایران توزیع خواهد شد.

عطوفی، معاون بازاریابی و امور مشتریان همراه اول نیز در این مراسم حضور داشت و گفت: «این یک تلاش ۴ ساله است که امشب به نتیجه رسید. ما با توجه به برنامه‌های بازاریابی که از ۴ سال پیش برای مشترکین همراه اول انجام دادیم، موفق شدیم تا یک شرکت مناسب را به عنوان شریک تجاری خود پیدا کنیم.

عطوفی همچنین به زمان عرضه‌ی محصولات شیائومی برای کاربران همراه اول اشاره کرد و گفت: «امیدوارم تا یک ماه آینده گوشی‌های همراه اول را بصورت بسته مشترکین همراه اول ارائه کنیم.»

معاون بازاریابی همراه همچنین اشاره‌ای به تعداد مشترکین همراه اول داشت:

«همراه اول در حال حاضر ۴۸ میلیون مشترک فعال و حدود ۷۶ میلیون نفر مشترک ثبت نام شده دارد. فکر می‌کنیم با عرضه‌ی این محصولات رضایت مشترکین خود را داشته باشیم.»

عطوفی اظهار نظر جالبی درباره‌ی محصولات شیائومی کرد:

«شیائومی کیفیت محصولات اپل را در کنار انعطاف پذیری گوشی‌های اندرویدی دارد و به همین دلیل نیز موقعیت این شرکت در جهان تثبیت شده است.»

تبلیغات
0
کانال تلگرام فول کده

درباره نویسنده

رضا عبدالهی

[ مدیر فول کده ]

abdolahi40 از کرمانشاه ...
Instagram
Telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین نظرات

  • تعریف سیستم نظرات: سیستم نظرات، محلی است تا شما دوستان عزیز بتوانید دیدگاه خود را نسبت به مطلب قرار گرفته بنویسید، نه چیز دیگری!
  • نظراتی که به بهبود پست کمک کنند، با ذکر نام ارسال کننده به پست اضافه خواهند شد.
  • برای ارسال نظر، نیازی به سلام و احوال‌پرسی نیست و این فقط به خاطر ساده‌تر و سریع تر شدن متن می‌باشد.
  • دیدگاهی که ارسال می‌کنید، حتما باید درباره‌ی پست قرار گرفته باشد؛ نظرات پست‌های دیگر را در جای خود بنویسید در غیر این‌صورت تایید یا پاسخ داده نخواهند شد.
  • سوالی که جواب آن در پست وجود داشته باشد، تایید یا پاسخ داده نخواهد شد.
  • برای پاسخ دادن به نظرات دیگران، از گزینه‌ی پاسخ کنار هر دیدگاه استفاده کرده و یک نظر جدید ارسال نفرمایید. همچنین برای ارسال نظر جدید از گزینه‌های مربوط به پاسخ استفاده نکنید.
  • دوستان عزیز واقعا نظر لطف شماست اما متن‌های کوتاهی مانند "مرسی"، "عالی بود" ممکن است تایید نشوند. این به خاطر شلوغ نشدن قسمت نظرات است.
  • بهتر است برای ارسال نظر در سایت ثبت نام کنید و سپس با اکانت خود وارد شده و نظرتان را ارسال کنید.
  • قوانین نظرات در طول زمان در این قسمت اضافه و تغییر داده می‌شوند و می‌توانید از این قسمت بررسی کنید.
  • این قوانین شامل پست های قدیمی نمی‌شود ولی نظرات پست های قدیمی نیز در صورت نیاز اصلاح خواهند شد.

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه