فول کده
ورود عضویت
تبلیغات

آموزش بلاک کردن در تلگرام اندروید و ویندوز

هادی اکبرزاده
نوشته شده توسط هادی اکبرزاده

یه شعاری هست که می گه خواهی نشوی رسوا، آشنا دیدی بلاکش کن و بی شک این شعار یکی از زیباترین شعارهای در طول تاریخه… حالا به هردلیلی شاید بخواین شخصی رو در تلگرام بلاک کنید… با فولکده همراه باشید.

بلاک کردن چیست؟

دیگه هرکسی که ندونه بلاک کردن چیه اعلام کنه من برم خود کشی کنم neutral تو این جا، وقتی نخواین یکی توی یک نرم افزار چتی بتونه باهاتون ارتباط برقرار کنه… از بلاک استفاده میکنین… بلاک کردن به معنی مسدود کردن هستش.

بلاک کردن در تلگرام

شما توی تلگرام وقتی وارد پی وی یک شخصی میشید، میتونید آخرین بازدید طرف رو ببینید که این روزا اکثرا last seen recently، یعنی “آخرین بازدید اخریا” رو برای همه مینویسه… (این رو وقتی مینویسه که طرف جلوی آخرین بازدید رو برای شما یا همه بسته باشه و ممکنه برای یک عده ای باز گذاشته باشه…)

حالا اگه شما یه شخصی رو بلاک کنید… اتفاقی که میفته اینه

 1. عکس شما برای طرف نشون داده نمیشه
 2. در اخرین بازدید مینویسه last seen a long time ago (یعنی خیلی وقت پیش)
 3. اگه وارد پی وی شخصی که بلاک کردید بشید، به جای کادری که میخواین توش چیزی بنویسین یه دکمه ای به اسم UNBLOCK ظاهر میشه… یعنی طرف رو از مسدودیت در بیار

و طبیعیه که طرف به هیچ وجه نمیتونه با اون اکانتی (حساب کاربری) که بلاکش کردین با شما ارتباط برقرار کنه و باید دنبال یه اکانت دیگه ای باشه… و همچنین شما هم نمیتونید هیچ چیزی رو به طرف ارسال کنید… (فکر کردید میتونید؟ خخخخخ)

بلاک کردن در تلگرام ویندوز

کافیه که وارد پروفایل شخص مورد نظر بشید و از انتها روی Block user کلیک کنید… در همین لحظه همین دکمه به Unblock user تغییر نام میکنه (برای رفع بلاک)

بلاک کردن در تلگرام اندروید

کافیه که وارد پروفایل شخص مورد نظر بشید و از سه نقطه ی زیر همی که در گوشه ی سمت بالا و راست قرار دارن گزینه ی Block رو انتخاب کنید… بعد از انتخاب و Ok کردن… این گزینه به Unblock تغییر نام میکنه (برای رفع بلاک)

لیست کاربران بلاک شده در تلگرام

از منو وارد قسمت Settings بشید و به دنبال گزینه ی Privacy and Security بگردید و اون رو باز کنید… سپس وارد Blocked Users بشید… میتونید دستتون رو روی هرکدوم نگه دارید تا گزینه ی Unblock ظاهر بشه و بعد و اون رو از بلاک در بیارید…

 

تبلیغات
0
کانال تلگرام فول کده

درباره نویسنده

هادی اکبرزاده

هادی اکبرزاده

[ مدیر فول کده ]

آن‌گاه که هرچیزی را به یک چشم دیدیم، حقیقت برایمان نابود می‌شود! باید توجه کنیم که خدا به ما دو چشم داده است!
Telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین نظرات

 • تعریف سیستم نظرات: سیستم نظرات، محلی است تا شما دوستان عزیز بتوانید دیدگاه خود را نسبت به مطلب قرار گرفته بنویسید، نه چیز دیگری!
 • نظراتی که به بهبود پست کمک کنند، با ذکر نام ارسال کننده به پست اضافه خواهند شد.
 • برای ارسال نظر، نیازی به سلام و احوال‌پرسی نیست و این فقط به خاطر ساده‌تر و سریع تر شدن متن می‌باشد.
 • دیدگاهی که ارسال می‌کنید، حتما باید درباره‌ی پست قرار گرفته باشد؛ نظرات پست‌های دیگر را در جای خود بنویسید در غیر این‌صورت تایید یا پاسخ داده نخواهند شد.
 • سوالی که جواب آن در پست وجود داشته باشد، تایید یا پاسخ داده نخواهد شد.
 • برای پاسخ دادن به نظرات دیگران، از گزینه‌ی پاسخ کنار هر دیدگاه استفاده کرده و یک نظر جدید ارسال نفرمایید. همچنین برای ارسال نظر جدید از گزینه‌های مربوط به پاسخ استفاده نکنید.
 • دوستان عزیز واقعا نظر لطف شماست اما متن‌های کوتاهی مانند "مرسی"، "عالی بود" ممکن است تایید نشوند. این به خاطر شلوغ نشدن قسمت نظرات است.
 • بهتر است برای ارسال نظر در سایت ثبت نام کنید و سپس با اکانت خود وارد شده و نظرتان را ارسال کنید.
 • قوانین نظرات در طول زمان در این قسمت اضافه و تغییر داده می‌شوند و می‌توانید از این قسمت بررسی کنید.
 • این قوانین شامل پست های قدیمی نمی‌شود ولی نظرات پست های قدیمی نیز در صورت نیاز اصلاح خواهند شد.

نظرات ثبت شده بدون دیدگاه